Idle coffee corp
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Idle Coffee Corp to oczywiście nie symulator, ponieważ został przydzielony w Google Play, ale raczej zwykły, ale bardzo dynamiczny zatrzask, w którym, jak pewnie odgadłeś, będziesz prowadził swoją kawiarnię, bardzo popularny i opłacalny format instytucji dzisiaj.

Grę przygotowali już znani nam twórcy gier BoomBit, na których koncie są już popularne projekty, takie jak np. Bridge Construction Simulator, Build a Bridge !, co oznacza, że ​​nie ma problemów z treścią, co po raz kolejny potwierdza fakt, że nowość dość szybko przeszła ponad milion pobrań i najprawdopodobniej nie zatrzyma się, dopóki nie zgromadzi zwykle 5-10 milionów ... Ale wystarczy o liczbach, przejdźmy do gry!


Ponieważ powinno to być w ramach gatunku, będziesz musiał zacząć od małej, małej kawiarni, a wszystkie działania muszą być wykonywane samodzielnie, jednak przepływ klienta będzie stały, więc dość szybko będziesz mógł zaoszczędzić pieniądze na zatrudnienie pracowników, w tym sprzedawców i menedżerów, którzy ich kontrolują. Dzięki takiemu podejściu możesz jeszcze bardziej się rozwinąć, aw pewnym momencie Twoja kawiarnia będzie wyglądać jak prawdziwy przenośnik do dostarczania kawy, ale znowu, jak powinno być w tym gatunku, każda kolejna aktualizacja będzie coraz droższa, więc wraz z jej rozwojem dynamika ustąpi, chyba że zdecydujesz się zainwestować prawdziwe pieniądze w wirtualną kawiarnię, co oczywiście przyspieszy ten proces. Trochę brakuje przytulnego ducha kawiarni, dla której te miejsca są bardzo popularne wśród odwiedzających, ale ponieważ są tutaj wirtualne, nie można oczekiwać od nich ludzkiej reakcji.


Cechy gry:

  • Ładna grafika, animacja i głos
  • Wiele obszarów dla rozwoju i rozwoju Twojej firmy
  • Otwarte punkty na całym świecie, nie przestawaj się rozwijać
  • Kawa jest interesującym i popularnym tematem.

Wady gry:

  • Reklama jest obecna, ale nie nachalna
  • Mikrotransakcje również nie są miejscem, ale możesz grać bez nich.
  • Jak w każdym innym zatrzasku, wraz z rozwojem dynamiki spada

Konkluzja: gra Idle Coffee Corp jest przyjemnym, bardzo istotnym i bardzo interesującym pilotem, który idealnie pasuje do wymagań gatunku i pozwala ci spędzić wiele godzin na sobie, z których będziesz zadowolony.


Reklama

Pobierz Idle coffee corp 2.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Welcome coffee lovers! The latest update introduces a new, revolutionary feature: VIP customers! Play a minigame, discover unique customers, bring them into your cafe and make them shower your baristas with money!
informacje ogólne
wersja 2.1 (190159)
Data umieszczenia 2020-11-05 16:56
rozmiar 66.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/21 07:14
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |