Rozwijaj królestwo
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Grow Kingdom to symulator o tematyce wojskowej, w którym musisz stworzyć wysokiej jakości obronę twierdzy, aby chronić się przed istotami dowolnej wielkości. Nazwalibyśmy grę jedną z odmian „obrony wieży”, ale wieże nie biorą w tym udziału, ale myśliwce i ściana są właśnie tam.

Za ogromną ścianą jest królestwo, w którym ludzie żyją spokojnie i miarowo. Wiele osób nawet nie wie, jak toczą się bitwy na dużą skalę po drugiej stronie muru. Gracz dowodzi drużyną defensywną, buduje system obrony przeciwko potworom różnych typów i bossom, którzy są święcie pewni swojej niezłomności. Węże, smoki, pająki o niewiarygodnych wymiarach są gotowe do ataku. Różnorodność bossów wygląda imponująco.

Trudne bitwy są zautomatyzowane, konieczne jest wybranie strategii i kontemplacja jasnego spektaklu, uważnie przestudiuj to, co się dzieje, aby móc ulepszyć żołnierzy. Zdobyte podczas skarbu bitwy pozwala inwestować w armię. Zapewniona jest opcja szkolenia ludzi, zmiany wyposażenia, zatrudniania nowych żołnierzy o unikalnych umiejętnościach. Poznaj możliwości każdego z nich, aby podczas budowania strategii wykorzystać zalety i elegancko ukryć wady.

Jeśli udało ci się złapać wroga - natychmiast wyślij ją do wykonywania prostych, ale pracochłonnych zadań. Alternatywnie możesz powierzyć nieznajomym wydobycie zasobów, które pomagają rozwijać i ulepszać królestwo. Rzeczywiście, równolegle do środków obronnych, konieczne jest wpływanie na rytm życia ludzi po drugiej stronie muru, aby zorganizować ich komfort i bezpieczeństwo.

Charakterystyczne cechy gry Grow Kingdom:

  • więźniowie mogą korzystać z królestwa;
  • ulepszenie broni, szkolenie wojowników;
  • niezwykłe zdolności żołnierzy;
  • bonusy i skarby dla ulepszenia żołnierzy;
  • zatrudnianie nowych specjalistów.

W pobliżu każdej postaci znajduje się linia energii życiowej, aby śledzić ich siłę i możliwości wroga. Udane strajki przynoszą monety i inne dochody. Ścieżka dźwiękowa pozwala dokładniej śledzić każdy proces, ładuje się z agresywnym nastrojem. Pojawienie się bossów na arenie jest zawsze zauważalnym wydarzeniem, próbują przestraszyć się swoim rozmiarem. Jeśli nie boisz się ciągłych ataków wrogów i jesteś gotowy do dowodzenia w sytuacjach awaryjnych - natychmiast przystąp!


Reklama

Pobierz Rozwijaj królestwo 1.3.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Improved game system.
- Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.3.3 (66)
Data umieszczenia 2019-12-24 02:58
rozmiar 81.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/21 09:46
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |