Mad Andreas - Realistyczne samochody parkingowe
0 (0)

Mad Andreas - Realistyczne samochody parkingowe

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Mad Andreas: Parking Cars to symulator parkowania dla Androida z przyzwoitą fizyką i przyjemnym wyglądem. Tutaj musisz pięknie i bez pośpiechu zatrzymać samochód w wyraźnie oznaczonym miejscu.


Na początku gracz samochodowy znajduje się przy wejściu na parking. Jasne strzałki wskazują najkrótszą drogę do miejsca parkingowego, a prostokąt oznaczony czerwoną przerywaną linią pokazuje najlepszą pozycję do zatrzymania samochodu. Jeśli uda ci się osiągnąć wyraźne dopasowanie do wymagań, prostokąt zmieni kolor na zielony. Następnie ekran pokaże informacje o pomyślnym zakończeniu poziomu i przejściu do nowego. Dopóki kropkowany cień pozostaje czerwony - gracz powinien zmienić pozycję samochodu, czasami lekkie odejście z powrotem do pożądanego punktu czasami pomaga, w innych przypadkach wystarczy trochę przesunąć.


Zbliżanie się do miejsca parkingowego niekoniecznie odbywa się wzdłuż pasów. Kierowcy, lekkomyślni kierowcy, a także różne przeszkody mogą sprawić, że prosta droga będzie najbardziej niewygodna. Ale strzały widać z daleka, są wygodne jako przewodnik. W przestronnym garażu gracza znajduje się wiele samochodów, możesz wybrać transport o różnych wymiarach i charakterystykach. W razie potrzeby zmień kolor i popraw parametry wybranego modelu.


Charakterystyczne cechy symulatora:

  • różne modele samochodów;
  • wiele przeszkód i śmiałych jeźdźców na parkingu;
  • 3 sposoby kontroli;
  • duży garaż;
  • Zmień i popraw wydajność pojazdu.

Gra nauczy mistrzowskiego parkowania na wszystkim, od kompaktowych samochodów po ogromne ciężarówki. Deweloper starannie pracował nad fizyką samochodów, działania są jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości. Kilka rodzajów kontroli pozwala stworzyć indywidualny styl interakcji z żelaznym koniem. Konstrukcja modeli jest przemyślana w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu jazda jest naprawdę przyjemna.


Doskonała trójwymiarowa grafika pozwala skupić się, a bezwstydni jeźdźcy i przeszkody w nieoczekiwanych punktach sprawiają, że zachowujesz czujność i nie rozluźniasz się, nawet gdy wszystko idzie gładko. Czy możesz stać się geniuszem parkowania?


Reklama

Pobierz Mad Andreas - Realistyczne samochody parkingowe 1.01 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.01 (1)
Data umieszczenia 2019-06-14 06:05
rozmiar 53.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/22 07:11
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |