Epicki Mistrz Ryb
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Epic Fish Master to fajny zatrzask do łowienia ryb, w którym można złapać różne morskie stworzenia (i rekiny), a także znaleźć ciężkie skrzynie, butelki z niespodziankami, beczki i wiele innych.

Bohater siedzi w małej łodzi i wypuszcza skromną sieć w głębiny wody. Na początku w stawie płynie tylko jeden rodzaj stworzeń do połowu. Po zejściu z siatki konieczne jest przesunięcie jej pod wodą, złapanie cennej zdobyczy. Im więcej uda ci się złapać, tym więcej monet otrzyma bohater. Uzyskane środki umożliwiają korzystanie z najlepszej sieci, ulepszenie łodzi, a nawet wyrośnięcie na ulubioną rzecz na dużym białym jachcie. Zbieraj kombinacje, spróbuj wybrać liczbę ryb na skali.

Następujące banki będą zadowolone z bardziej zróżnicowanego połowu, każdy bank ma swoje „nowości”. Będą kolorowe i kapryśne osobniki, z czasem pojawi się szansa na złapanie nawet rekina w sieci. Skrzynie i bonusy będą miłym dodatkiem do jasnej gry. Jednak w miarę przechodzenia przez kolejne poziomy zwiększa się stopień trudności. Buty nagle pojawiają się w wodzie (może rekin ostatnio jadł?), Drewnie, bombach i innych całkowicie niepotrzebnych przedmiotach. Musisz kliknąć ostrożnie, aby przypadkowo nie złapać za dużo. Szansa na przegapienie długo oczekiwanego bonusu jest również wysoka.

Charakterystyczne cechy gry Epic Fish Master:

  • dużo ryb, premie za łapanie nowych typów;
  • modernizacja łodzi i sieci rybackich;
  • wiele rodzajów wygodnej odzieży dla postaci;
  • bonusy i monety z dna morza;
  • wiele lokalizacji / brzegów.

Łódka i sieć mogą być pompowane, ponieważ gromadzenie bogactwa na starych brzegach może być siedzeniem oddziałów rybackich. Staje się jeszcze bardziej zabawne, wybierając ubrania dla bohatera: zgodnie z fabułą to T-shirt może uratować złapanego rekina przed atakiem, bitwą z okrętem podwodnym i inną siłą wyższą.

Obraz przyciąga różnorodnymi kolorami, wesoła muzyka poza ekranem wywołuje uśmiech. Dzięki najprostszemu sterowaniu zatrzask wymaga szybkiej reakcji, ponieważ potencjalna produkcja szybko przepływa poza przewidywalne granice. Ci, którzy chcą ćwiczyć ostrość własnych działań i cieszyć się lekką zabawą, z pewnością docenią proponowany projekt!


Reklama

Pobierz Epicki Mistrz Ryb 1.3.11 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- More juicy graphics
- Improved balance
- Bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.3.11 (11)
Data umieszczenia 2020-05-04 14:53
rozmiar 11.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Сlickbros na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/22 09:13
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |