Nonstop Knight 2
2.6 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Nonstop Knight 2 jest kontynuacją projektu odgrywania ról, który na pierwszym planie był w stanie zainteresować graczy z całego świata w tego rodzaju gatunkach, takich jak Idle RPG, który jest teraz spotykany znacznie częściej, ale nie zapominaj, że pierwsza część ukazała się w 2016 r., A potem zawodnicy Było mniej i gracze byli mniej wymagający. Dzisiaj zobaczymy, co deweloperzy postanowili zaskoczyć nas w kontynuacji ich projektu.

Przygotowali grę w studiu Flaregames, która oprócz ostatniej części miała też bardziej popularne projekty, jednak postanowili nie stracić pięciu milionów pobrań, które pierwsza część mogła zebrać, więc mieliśmy już drugą część, na którą wielu czekało !


Pierwsza część różniła się od większości przedstawicieli gatunku tym, że praktycznie nie oferowała graczom spisku, a co za tym idzie, rozwoju historii i wielu pokrewnych momentów, co w pewnym stopniu przeczy gatunkowi, ale wprowadzenie czegoś takiego jak Idle RPG usunęło wiele pytań, dokładnie jak ten format jest przeznaczony. Druga część, taki prefiks w tytule nie zawiera, ale bądźmy szczerzy, deweloperzy szczerze niczego nie zmienili. Ktoś powie, że jest to hołd dla tradycji, ale widzimy tylko, że gra zachowała ten sam styl wizualny, który został tylko nieznacznie zmieniony pod współczesną melodią, a przeszłe bitwy bez celu zostały zachowane, jedyne zadanie, w którym należy zabić przeciwników, zdobyć doświadczenie i zasoby gry. , pompować i ulepszać postać i ponownie zabijać przeciwników. Nawet kilka trybów gry nie uratowało sytuacji, ponieważ istota tego, co się dzieje, w zależności od trybu, praktycznie się nie zmienia.


Cechy gry:

  • Ładna grafika i znajome potwory z ostatniej części.
  • Zestawy sprzętu, który uczyni twojego bohatera silniejszym
  • Kilka podobnych trybów gry
  • Nieskończony rozwój, ale dlaczego i dla kogo?

Wady gry:

  • Nie ma praktycznie żadnych innowacji, ale nadal jest wiele zakupów.
  • Reklama jest oczywiście również obecna

Konkluzja: niewielka ilość darmowych pobrań i recenzji graczy Nonstop Knight 2 mówi sama za siebie. Ci, którzy stawili czoła tej serii po raz pierwszy, nie mogli tego ocenić, a ci, którzy znali pierwszą część, byli zdenerwowani, ponieważ oczekiwali czegoś więcej. Jeśli sytuacja nie zmieni się radykalnie, trzecia część najprawdopodobniej nie zobaczy światła, ale nie będziemy zbyt zdenerwowani.


Reklama

Pobierz Nonstop Knight 2 2.3.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Various improvements, polishing and bug fixing.
informacje ogólne
wersja 2.3.1 (2030100)
Data umieszczenia 2021-02-28 23:34
rozmiar 97.45 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Flaregames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/23 07:17
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |