Imperium Shoguna: Hex Commander
0 (0)

Imperium Shoguna: Hex Commander

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Interesująca była fabuła gry Shogun's Empire: Hex Commander - średniowieczna Japonia pogrążona była w wojnach. 15 klanów walczy między sobą, siejąc spustoszenie, a wszyscy odmawiają ustępstw. Sytuacja zbliża się do krytycznej, wielu wojskowych i cywilów umiera. Gracz dołączy do jednego z klanów, spróbuje go poprowadzić i ostatecznie zostanie shogunem - władcą, który przywróci porządek i zatrzyma proces dezintegracji imperium.


Dobrze przemyślany plan strategiczny będzie okazją do przejęcia prowincji, zwiększenia terytorium ich posiadłości. Udane działania wojenne zapewniają dostęp do silniejszych jednostek, które są zwinne w walce na odległość lub w walce wręcz. Możesz użyć samurajów, ninja i innych wojowników. Szeroki wybór sprzętu, różnorodność broni i ludzie z pewnymi umiejętnościami w połączeniu pozwalają nam mieć nadzieję na lepszy wynik. Im więcej bitew przechodzi każdy poszczególny wojownik, tym silniejszy się staje, doświadczony oddział jest bardziej przydatny niż jakikolwiek nowicjusz. Skuteczność żołnierzy zależy od osobowości generała, jego zdolności dowodzenia w sytuacjach awaryjnych.

Jednocześnie powinniśmy dbać o dyplomację i stosunki gospodarcze. Reputacja wpływa na postrzeganie dowódcy obcych klanów, które sprzedają zapasy, ustalają ceny towarów i usług.

Charakterystyczne cechy strategii:

  • połączenie działań wojskowych i traktatów dyplomatycznych;
  • liczne wskazówki kontekstowe;
  • częste zmiany pogody i pory roku;
  • ładne krajobrazy;
  • Japońska atmosfera.

Gra oferuje świetny dźwięk i wskazówki, aby dostosować taktykę. Interfejs jest wygodny, użytkownik widzi maksimum niezbędnych informacji. Zmiany klimatu powodują konieczność regularnej zmiany planów w świetle nowych warunków, a krajobrazy zaskakują swoją malowniczością. Projekt jest przeznaczony dla fanów strategii o dużej liczbie etapów. Zostań shogunem, może ktoś, kto myśli kilka kroków do przodu.


Reklama

Pobierz Imperium Shoguna: Hex Commander 1.8 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Version 1.8 changelog:
– Fixed "Send a gift" button.
informacje ogólne
wersja 1.8 (180)
Data umieszczenia 2020-07-13 13:51
rozmiar 66.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/23 09:20
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |