Małe nieszczęście
4.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Little Misfortune to zabawny projekt przygodowy, w którym gracz czeka na wiele zadań, zagadek, wątpliwości i ciągły wybór, który wpływa na przyszłość bohaterki.

Dziewczyna bawiła się w swoim pokoju i nie była zakłopotana pseudonimem Nieszczęście. Pomimo jej wieku była przyzwyczajona do swojego statusu i była życzliwa, pozytywna. Kiedy bohaterka usłyszała głos opisujący sytuację i zawarła z nim układ: jeśli uda ci się dotrzeć do końca gry, możesz zyskać szczęście na zawsze jako nagrodę. Słodkie dziecko postanowiło dać matce nagrodę, ale najpierw musisz przejść przez wszystkie poziomy, o których głos będzie mówił. Tak rozpoczęła się podróż do mrocznego i niebezpiecznego lasu z wieloma niespodziankami, często nieprzyjemnymi.

Głównym zadaniem gracza jest pomoc śmiałej dziewczynie w badaniu miejsc, rozwiązywaniu różnych zadań. Ona będzie stale stać przed wyborem, od którego zależy więcej niż możesz sobie wyobrazić. Bohaterka prowadzi dialog z głosem, opowiada mu różne historie, wyjaśnia swoje działania i powody swojego wyboru.

W szarym lesie bohaterka czeka na nowych znajomych z lisem, wilkiem, rybą, kotem i innymi żywymi istotami. Punktem kulminacyjnym będzie spacer po niesamowitym cmentarzu. Dziewczyna spokojnie spaceruje tam z łopatą, jak gdyby takie przygody były dla niej rutyną i w wieku 8 lat wszyscy są w to zaangażowani. Las zaskoczy zniknięcie innych dzieci, pojawienie się potworów o różnych formach. Na tle powyższego dziecko z pewnością spotka ... zakochanie się.

Charakterystyczne cechy gry Little Misfortune:

  • potwory, zaginione dzieci i inne niespodzianki;
  • popełnianie drobnych przestępstw;
  • spotkanie ze zwierzętami;
  • podróżować przez cmentarz i inne dziwne miejsca;
  • wybór ma wpływ na fabułę i zakończenie.

Projekt jest fascynujący ze względu na konsekwencje, nagłe zmiany wydarzeń. Rozwiązanie problemów będzie wymagało logiki i uwagi. Głos daje odpowiednie wskazówki i porady, a wysokiej jakości działanie głosowe sprawia, że ​​chęć zagłębienia się w rozgrywkę jest jeszcze większa. Trzeba zdać test i dowiedzieć się, dlaczego na samym początku mówiono o rychłej śmierci głównego bohatera.


Reklama

Pobierz Małe nieszczęście 15 dla LG V34

Nowości w tej wersji
First official release of Little Misfortune Demo!
informacje ogólne
wersja 15 (15)
Data umieszczenia 2019-06-09 12:55
rozmiar 90.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.65★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/24 07:44
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |