Frontline Army Battles: Assault Modern Warfare
0 (0)

Frontline Army Battles: Assault Modern Warfare

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Armia Frontline Battles: Assault Warfare to potężna strategia kart, w której musisz szybko dotrzeć do linii oddzielającej terytorium wroga.

Strona jest umownie podzielona na dwie linie: w centrum znajduje się pole bitwy, po bokach strefa rywali. Dwóch prawdziwych graczy zarządza swoimi jednostkami, starając się przejść przez terytorium centralne z najmniejszymi stratami. Gdy ktoś osiągnie obcą granicę, poziom jest ukończony. Potrzebna jest jasna strategia, budowa części żołnierzy i sprzętu do ataku, a także tworzenie ochrony ich obszaru przed resztą żołnierzy. Przeciwne armie poruszają się w tym samym czasie, na końcu gry obliczany jest stopień strat po każdej stronie.

Duży wybór map z wojownikami, czołgami i innymi pojazdami bojowymi. Możesz także wybrać amunicję, urządzenia wybuchowe, pułapki do neutralizacji przeciwnika. Udane działania wojenne zapewniają dostęp do skrzyń i ukrywają wiele różnych ulepszeń. Kupuj broń, wyposażenie, zamieniaj i ulepszaj swoją armię ze wszystkich stron. Z zakresu rozrzuconych kart oczu, masy szans, wystarczy umiejętnie je połączyć, aby opracować plan ataku. Właściciel najlepszej kolekcji kart będzie silny tylko przy odpowiednim użyciu wybranych przedmiotów.

Charakterystyczne cechy strategii wojskowej:

  • bitwy online z prawdziwymi graczami;
  • ponad 50 kart (wojownicy, broń, pojazdy itp.);
  • skrzynie skarbów do ulepszeń i zakupu nowych produktów;
  • różne areny w zależności od doświadczenia;
  • zbieranie fajnych kart.

Regularne zwycięstwa otwierają drogę do nowych aren, które stają się pewnego rodzaju etapami kariery. Platforma centralna jest niewielka, bitwy na niej są krótkotrwałe, jeśli opóźnisz ofensywę, wtedy drużyna kosmitów szybko znajdzie się na twoich granicach. Przegląd z góry pozwala całkowicie zobaczyć centralną część lokalizacji. Grafika nie jest zbyt szczegółowa, tutaj ważniejsza jest kontemplacja całego obrazu. Oczywiście, w procesie wyboru maszyn lub broni, małe rzeczy można zobaczyć znacznie wyraźniej. Motywująca ścieżka dźwiękowa zabrania poddania się nawet wtedy, gdy przeciwnik jest szybszy w pierwszych sekundach. Jeśli jesteś gotowy do ataku i obrony w tym samym czasie - nie zwlekaj z rozpoczęciem bitwy!


Reklama

Pobierz Frontline Army Battles: Assault Modern Warfare 1.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Welcome to Fire Line!
informacje ogólne
wersja 1.1 (3)
Data umieszczenia 2019-06-24 18:47
rozmiar 34.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/25 07:45
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |