Resurrection of Heroes
0 (0)

Resurrection of Heroes

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Resurrection of Heroes to projekt fabularny, w którym Wybrany musi pokonać dżiny i potwory, przywrócić spokojne życie cierpiącym ludziom.

Demony zalały świat, a ludzie oczekują pojawienia się kogoś, kto ośmieli się walczyć z władcą sił zła i innych sił wroga. Gracz ma do wyboru jedną z trzech dostępnych postaci głównych: żołnierza, strzelca lub maga. Każda z postaci ma swoje unikalne umiejętności i zdolności, które predeterminują styl walki i wykonywanie innych misji.


Jest tu więcej niż wystarczająco zadań i testów. Niektóre dają dostęp do nowych map, drugie pozwalają znaleźć drogie materiały, z których można zbudować doskonałą broń lub sprzęt. Wygrywanie cotygodniowych wydarzeń zapewnia odblokowanie mocniejszego sprzętu. Istnieją również misje sezonowe, w których możesz zdobyć fajne trofea, znaczące bonusy.


Ale głównym celem walki z siłami ciemności będą zacięte walki, z licznymi morderstwami i ofiarami stron konfliktu. Jako część gildii możesz wykonywać zadania PVP lub organizować bitwy z prawdziwymi przeciwnikami po drugiej stronie monitora. Masa różnych narzędzi zwiększa moc użytkownika, specjalne skrzydła umożliwiają wyburzenie wszystkiego przy minimalnym ryzyku dla siebie.


Charakterystyczne cechy gry Resurrection of Heroes:

  • format wielu użytkowników;
  • rola maga, wojownika lub strzelca do wyboru;
  • ataki, bitwy w pojedynkach drużynowych lub pojedynczych;
  • dużo sprzętu, sprzętu, narzędzi do wojny i przygotowania do niego;
  • lokalizacje do nauki.

Deweloper zadbał o projekt graficzny, wykonał kolorowy szczegółowy obraz w stylu fantasy. Splątany scenariusz obejmuje różne wersje wydarzeń, zwłaszcza gdy musisz konkurować z prawdziwymi ludźmi, nawet jeśli są to wirtualne przebrania. Możesz połączyć zespół kilku użytkowników w pobliżu i walczyć razem.


Lokalizacje zachęcają do wszechstronności, niespodzianki czekają na każdym kroku. Przyjemna kontrola dotyku i liczne szanse na kombinacje pozwalają cieszyć się rozgrywką w pełni, bez rozpraszania się przez techniczne problemy. Epickie przygody czekają na dzielnych, gotowych wypowiadać się przeciwko dziwnym i bardzo silnym wrogom!


Reklama

Pobierz Resurrection of Heroes 1.8.19 dla LG V34

Nowości w tej wersji
v1.8.19 Update Notes:
Fixed bugs
informacje ogólne
wersja 1.8.19 (14)
Data umieszczenia 2019-10-03 20:08
rozmiar 89.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

zapisywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na modyfikowanie historii i zakładek przeglądarki zapisanych w urządzeniu. Aplikacja będzie mogła usunąć lub zmodyfikować dane przeglądarki. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm oraz inne aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji

Umożliwia aplikacji dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą wpływać na działanie GPS-u lub innych źródeł lokalizacji.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/25 09:48
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |