Pięć nocy z żabką 2
3.1 (5)

Pięć nocy z żabką 2

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Five Nights with Froggy 2 to fantastyczna, straszna akcja, w której strażnik podąża za nocą w pałacu, aby mieć obawy w najbardziej nieoczekiwanych kątach.

Wydarzenia drugiej serii projektu o tej samej nazwie mają miejsce w 2007 r., 3 lata po poprzedniej wersji. Publiczności obiecano wiele spektakli i spektakli teatralnych, ale po zakończeniu restauracji pałacu. Naprawy mają na celu przeprowadzenie nieokreślonego czasu, więc teraz obserwujcie występy strażnika w nocy. W pokoju jest wiele kamer wideo, w sprzyjających warunkach wystarczy spojrzeć na monitory ze specjalnego pokoju.

Wśród duchów, pijaków i wandali nie należy oczekiwać spokojnych zmian. Chociaż wymienione znaki nie są tak niebezpieczne, jak liczne zabawki, które są aktywowane po północy. Każdej nocy pojawiają się nowe okropności, wszelkie myśli o bajkach zaczynają się teraz bać. Krasnoludy niewiele pomagają, od trzeciej nocy starają się zaatakować strażnika i mogą zostać uratowani tylko przez włączenie specjalnego pudełka przy kasie. Bohaterów łatwo zneutralizować, gdy jest niewielu. Wspólne gry postaci z bajki są trudniejsze do zatrzymania, czasami pojawia się uczucie, że grają jako ochroniarz, wyśmiewając się z niego.

Charakterystyczne cechy gry Five Nights with Froggy 2:

  • atmosfera horroru i napięcia;
  • wiele nowych postaci;
  • bardziej wydajne komputery do pracy z kamerami monitorującymi;
  • duchy i halucynacje;
  • duży obszar do zwiedzania.

Deweloper GKProduction zdołał utrzymać niesamowitą atmosferę, a nawet ją wzmocnić. Fabuła jest lepiej przemyślana, a pułapki dla gracza są bardziej wyrafinowane. Trudniej utrzymać porządek w pałacu. Istnieje duże ryzyko, że nie wrócisz do domu, jeśli opóźnisz reakcję. Gra głosowa wymusza sytuację, postać musi ciągle biegać, aby rozwiązać siłę wyższą, zabawki pojawiają się znikąd i zaczynają czarne czyny. Obszerna lokalizacja pozwala skoncentrować się na sytuacji, a nie myśleć o niuansach tłumaczenia. Brave oferuje prawdziwy hardcore z okrutnym tandemem dziecięcych fantazji i przerażających scenariuszy. Czy potrafisz przetrwać tak fantastyczną pracę?


Reklama

Pobierz Pięć nocy z żabką 2 2.1.9 (98) dla LG V34

Nowości w tej wersji
Version 2.1.9.
Various fixes and changes that slightly improve the game.
Read more about the features in GKProduction group on VKontakte and in FKoKFII community on Game Jolt.
informacje ogólne
wersja 2.1.9 (98) (98)
Data umieszczenia 2021-02-18 16:36
rozmiar 140.07 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.09★ 61.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/26 09:15
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |