Kupuj tytanów: projektowanie i handel
4.2 (4)

Kupuj tytanów: projektowanie i handel

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Shop Titans: Design Trade to symulator dla Androida, który jest bardziej o handlu i ekonomii niż o bohaterach i potworach, mimo że wydarzenia będą miały miejsce we wszechświecie, w którym to wszystko jest obecne i jest nawet siłą napędową większości procesy.

Przygotowałem grę w studiu Kabam Games, Inc., z powodu których jest kilka projektów, ale wszystkie są dość znane, tutaj i MARVEL: Bitwa mistrzów z ponad 50 milionami pobrań i Transformers: Wzmocniona w bitwie z ponad 10 milionami i jeszcze jedną, mniej popularną ale nabiera rozpędu. Zresztą nowość jest nieco poza zwykłym repertuarem, zobaczmy, co z tego wyniknie.


Wszyscy, którzy grali w klasyczne gry RPG, musieli widzieć zwykłych NPC-ów, którzy rozprowadzają misje, coś sprzedają i tak dalej. Nikt nie zastanawiał się, co żyją i jak zarabiają? W tej grze to pytanie zostanie ujawnione tylko dlatego, że rola takiego NPC trafi do ciebie. Twoje powołanie jest kupcem, a zadaniem jest stworzenie najlepszego sklepu w mieście, wypełnionego wszystkim, co jest potrzebne, aby zapewnić bohaterom ich przygody i bitwy z epickimi potworami. Broń, wyposażenie, mikstury, magiczne przedmioty i wiele innych rzeczy - to powinno być na twoim ladzie. Nie trzeba dodawać, że wszystkie te towary nie zostaną zabrane z powietrza, gdzieś będziesz musiał zgodzić się z zielarzem, gdzieś z kowalem, gdzieś z księdzem, a gdzieś sam pójdziesz na polowanie na potwory, aby zdobyć niezbędne zasoby aby stworzyć coś wyjątkowego i zawsze będzie popyt, nie ma co do tego wątpliwości. Gra ma między innymi rozwinięty komponent społecznościowy, ponieważ możesz handlować lub łączyć się z innymi graczami, ulepszając miasto, w którym pracujesz, a nawet organizując aukcje dla innych sklepów.


Cechy gry:

  • Zostań najlepszym kupcem w mieście
  • Rozwijaj swój sklep, spraw, aby był jak najbardziej cool.
  • Połącz siły ze swoimi przyjaciółmi, aby uzyskać więcej możliwości.
  • Zatrudnij bohaterów, którzy zdobędą zasoby
  • Handluj z innymi graczami
  • Przejdź do kampanii potworów, aby uzyskać coś rzadkiego

Wady gry:

  • Projekt jest bezpłatny, więc zapraszamy na zakupy i reklamę ...
  • Zakupy niepotrzebnie nachalne, psują wrażenie

Konkluzja: gra Shop Titans: Design Trade to świetny pomysł i pięknie zaimplementowane ustawienie, dlatego zdecydowanie zalecamy zwrócenie na to uwagi. A jeśli deweloperzy ponownie rozważą politykę monetyzacji, wtedy życie będzie o wiele lepsze dla wszystkich!


Reklama

Pobierz Kupuj tytanów: projektowanie i handel 6.2.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Incoming: Lunar New Year!
Join us in celebrating the arrival of the Lunar New Year of the Ox! Expect gifts in the coming weeks to welcome this new year with open arms!

New Pet
The new year wouldn’t be complete without a new friend to join you in your shop! The Ox joins the roster of friendly companions for your shopkeeper, complete with a variety of colorful appearances!

Read more here: https://playshoptitans.com/news/version-6-2-0-release-notes/
informacje ogólne
wersja 6.2.0 (2831)
Data umieszczenia 2021-02-18 16:32
rozmiar 71.15 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.15★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/27 10:07
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |