Buduj i strzelaj
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Build and Shoot to ciekawa strzelanka, w której strzelanie można łączyć z konstrukcją elementów ochronnych wszystkich kształtów i rozmiarów.

Banalny strzelec staje się fascynujący, gdy obrażenia prowadzą do nieoczekiwanych konsekwencji. Oprócz krwi można wywołać zatrucie, a kilka pocisków porusza się z całkowitym lekceważeniem praw fizyki, dlatego strzelec jest w stanie zaatakować nagle. Dodatkowe szczegóły zapewniają użytkownikowi fantastyczne opcje: lot, niewidzialność, fiksacja (zamrażanie). Strzelanie to tylko część głównego zadania. Postać musi użyć improwizowanych bloków do budowy różnych budynków, zapewniając osłonę i lepszy atak, jeśli wróg jest blisko.

Kilka trybów rozgrywki pozwala wybrać format gry w nastroju. Wersja dowodzenia pozwala ci walczyć razem przeciwko grupie wrogów. Solo - walcz samotnie przeciwko wszystkim, którzy są w pobliżu, otaczając bohatera tylko najgorszym. Format 1 na 1 pozwala konkurować w zdolności strzelania przez ograniczony okres czasu, przegrany musi zapłacić premie za skrzynię, która jest wybierana przez zwycięzcę walki. Developer Blockman Go Studio obiecuje zwiększyć liczbę dostępnych trybów.

Charakterystyczne cechy gry Buduj i strzelaj:

  • kilka trybów rozgrywki;
  • różne rodzaje broni;
  • zmiana ubrania bohatera;
  • budowa dowolnych elementów bloków;
  • umiejętności magiczne.

Zablokuj trójwymiarową grafikę przynosi trochę retro wspomnień, ale różnorodność broni i innych niuansów robi wrażenie nowoczesności. Automatyczny proces fotografowania sprawia, że ​​gra jest łatwa do kontrolowania z małego ekranu na smartfonie, najważniejsze jest zaplanowanie, gdzie i co robić. Funkcja konstrukcyjna pozwala na budowę barykad, których formy są ograniczone tylko wyobraźnią. Tablica wyników pobudza, robi zamyślenie. Sukces w ocenie rekrutacyjnej koniecznie wspierany nagrodami. Znakomity timekiller daje miejsce na rozpryskiwanie się emocji, odpręża i relaksuje.


Reklama

Pobierz Buduj i strzelaj 2.1.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
What's new in 2.1.0
1.Game detail optimization.
2.Bug fixed
informacje ogólne
wersja 2.1.0 (3985)
Data umieszczenia 2020-12-05 06:15
rozmiar 83.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sp

sp

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/27 09:13
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |