Carrier Commander: War at Sea
0 (0)

Carrier Commander: War at Sea

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Carrier Commander: War at Sea to ekscytująca strategia dla Androida, w której musisz dowodzić siłami morskimi i walczyć z rosnącym poziomem wody w oceanie.

Zgodnie z fabułą woda oceanu na świecie gwałtownie wzrasta, a jednocześnie na powierzchni morza zaczyna się ostra wojna, kraje gigantów chcą odzyskać część zasobów niezbędnych do przetrwania. Wielu ludzi umiera z powodu napływającej wody, populacja ma małą wiarę w pozytywny wynik. Gracz będzie musiał przejąć kontrolę nad flotą, jej rozwój i ulepszenie. Przeciwnicy bezwzględnie atakują, musisz stale uczestniczyć w bitwach morskich. Na początku prezydent wydaje instrukcje dowódcy, wyznacza mu cele.


Czas jest krótki, przerwy między bitwami powinny być wykorzystywane do badania zasobów. Pozwalają poprawić jakość życia ludzi i zastosować coś dla floty. Naucz się także zaawansowanych technologii, które mogą być przydatne do ulepszania broni. Przeciwnicy organizują całe wyścigi zbrojeń i regularnie demonstrują jakość swoich nowych produktów. Wejście w tajne sojusze pozwoli odkryć ukryte informacje o wrogach, aby lepiej poruszać się podczas tworzenia strategii ich działań, aby być o kilka kroków do przodu.


Oprócz statków dowódca dysponuje lotniskowcem. Gracz może uruchamiać samoloty i dostarczać dokładne trafienia przeciwnika z powietrza. Kierunek lotu będzie musiał dosłownie rysować. Obawiaj się zbliżania się wrogich statków do lotniskowca, bez niego siły militarne staną się bezradne.


Charakterystyczne cechy projektu:

  • budowanie i zwiększanie liczby flot;
  • ulepszenie statku;
  • silni wirtualni przeciwnicy;
  • badanie nowych technologii i ich zastosowanie w walce;
  • specjalne rodzaje broni.

Deweloperzy z zadowoleniem przyjęli strategię krok po kroku, możliwości ulepszania statków, broni i innych elementów. Przegląd z góry pomaga ocenić sytuację na dużą skalę, biorąc pod uwagę większość zagrożeń. Ścieżka dźwiękowa daje poczucie wysokiej misji, niezbędności. System zarządzania jest łatwy do nauczenia, możesz natychmiast skupić się na zadaniach prezydenta. Wyślij wszystkie statki wroga na dno!


Reklama

Pobierz Carrier Commander: War at Sea 3.1.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Carrier Commander releasing FREE on Google Play, with updated features and the full game completely accessible.
- Fixed minor bug where Ads showed after first tutorial
- New "Combat Readiness" bar added to Mission Select screen.
- Scrap Factory doubles your scrap salvage after battle
- Patrol Mode added to allow replaying levels after all objectives have been completed
- UI Updates
- New Helicopter enemy unit
informacje ogólne
wersja 3.1.4 (3001004)
Data umieszczenia 2019-06-27 17:45
rozmiar 52.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/28 07:43
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |