Fioletowy nurek
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Purple Diver to zabawny symulator skoków z wieży na basen. Postać współzawodniczy i stara się doskonale wykonać każde zadanie.

Bez twarzy fioletowy bohater stoi na wieży, przygotowując się do skoku do wody. Na pierwszym poziomie jest zadanie nurkowania na pewną głębokość. Poziomy są podzielone na kilka etapów, w których wieża jest wyższa. Istnieją również inne lokalne trudności, takie jak głębsze nurkowanie niż ostatnio. Jeśli postać opuści płytkę i uderzy w nią zamiast w powierzchnię wody, zamieni się w fioletowe bąbelki, a następnie kolejna próba zostanie podana użytkownikowi bez żalu i żałoby. Podobny scenariusz działa w przypadkach, gdy sportowiec był w wodzie, ale nie osiągnął pożądanego rezultatu.

Po bokach basenu stoją stojaki z tymi samymi beztwarzowymi fanami, a czasami ktoś idzie skutecznie w pobliżu sztucznego zbiornika. Z biegiem czasu gracz otrzymuje bardziej skomplikowane zadania, w tym wykonywanie przerzutników dokładnie tyle razy, dotykając koła żółtą gumową kaczką (pływa w wodzie), uderzając w środek nadmuchiwanego koła, lądując z powodzeniem na bardzo małym basenie. I za każdym razem, gdy musisz latać z innej wysokości, zmień taktykę ruchu na nowe warunki.

Charakterystyczne cechy gry Purple Diver:

  • ciekawa fizyka;
  • wciągająca rozgrywka;
  • rejestry, nagrody, premie;
  • wiele rodzajów zadań;
  • do 10 prób na odcinek.

Zarządzanie kliknięciem jest początkowo relaksujące, ale gdy bohater przełamie się na niebieskiej płytce, iluzja prostoty znika. Dobra grafika w połączeniu z fizyką zbliżoną do rzeczywistości mają efekt przyciągania. Istnieje wiele poziomów, są one zróżnicowane, powtarzające się próby wzmacniają pragnienie wykonywania bieżącego zadania i należy przejść do następnego. Godne bonusy za perfekcyjne wykonanie sztuczki zmuszone do szlifowania umiejętności i zbliżania się do ideału. Im trudniejszy manewr, tym większa nagroda czeka sportowca. Siedzenie na trybunach tworzy atmosferę turnieju. Jeśli chcesz zostać jej członkiem - witaj!


Reklama

Pobierz Fioletowy nurek 1.5.9 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.5.9 (159)
Data umieszczenia 2020-10-27 20:01
rozmiar 62.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/28 09:46
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |