Darmowe nowoczesne roboty Galaxy War: Battleground
0 (0)

Darmowe nowoczesne roboty Galaxy War: Battleground

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Free Modern Robots Galaxy War: Battleground to zabawna strzelanka akcji dla Androida, w której statek kosmiczny musi być chroniony przed nagle zaatakowanymi robotami.

Historia rozwija się na statku kosmicznym gdzieś w kosmosie. Kapitan statku międzygalaktycznego, w oczekiwaniu na problemy, bierze broń i poszukuje wroga. Obcy nie mógł się tu nagle pojawić, a duży robot z doskonałymi umiejętnościami walki był łatwy. Wróg pojawił się nie jeden, w dziwny sposób otworzył możliwość wejścia dla wielu swoich towarzyszy. Dlatego należy spodziewać się ataków ze wszystkich stron, być może nawet jednocześnie. Odważna postać zamierza usunąć wszystkie lokalizacje nieproszonych gości i chronić załogę przed zabiciem w kosmosie.

Lokalizacja bohatera i jego przeciwników jest zaznaczona po lewej stronie ekranu. Nie ma widoku z boku ani z góry, dostępny jest tylko widok pierwszej osoby z sytuacji, więc warto częściej szukać w małym kółku po prawej stronie, aby śledzić ruch robotów (są one zaznaczone na czerwono). Skorzystaj z dyspozycji kapitana masy broni na każdy gust. Przestarzałe modele tutaj, z antagonistami żelaza, mogą być zwalczane tylko za pomocą najnowocześniejszych narzędzi przeplatanych futuryzmem. Roboty regularnie próbują zastrzelić człowieka.

Charakterystyczne cechy strzelca:

  • niezwykłe misje;
  • futurystyczna broń;
  • wiele rodzajów żelaznych przeciwników;
  • widok pierwszej osoby;
  • atmosfera science fiction.

Projekt oferuje wspaniałą ścieżkę dźwiękową, w miarę możliwości zanurzoną w fantastycznym środowisku kosmicznym. Projekt graficzny jest również wysoki, statek gwiezdny w trójwymiarowej szczegółowej grafice wydaje się ogromny, okrutne roboty pojawiają się znikąd. Efekty animacji i wysokiej jakości implementacja fizyki pozwalają zapomnieć o tym, co dzieje się poza ekranem i całkowicie dać się ponieść rozgrywce. Fani strzelania i łaskotania nerwów w sytuacji ciągłego stresu są zachęcani do wypróbowania tego rozwoju w firmie Gameover. Gwarantuje przyjemność z działania przyszłości.


Reklama

Pobierz Darmowe nowoczesne roboty Galaxy War: Battleground 1.1.2 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.1.2 (2)
Data umieszczenia 2019-06-30 16:24
rozmiar 46.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Gameover na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/01 10:26
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |