Drive Simulator 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Drive Simulator 2 to fajny symulator, w którym musisz zarządzać firmą transportową i budowlaną, aby rozwijać działalność w kilku obszarach.

Jeśli koncentracja na wysyłce wydaje się nudna lub nie ma ochoty angażować się wyłącznie w budownictwo, zwróć uwagę na projekt od dewelopera Zdrowe ciało. Tutaj możesz rozwijać swoją działalność w różnych kierunkach, kupować duże samochody do prac budowlanych i transportowych. W ogromnej witrynie 3D istnieją duże możliwości wdrożenia pomysłów dyrektora firmy, a także poprawy jego kondycji finansowej.


Budowa budynków, mostów, dróg i innych obiektów infrastruktury sprawi, że miasto będzie bardziej komfortowe do życia. Pomyślne ukończenie zadań przynosi nagrody pieniężne. Ogromne dźwigi i inne rodzaje technologii uderzają w swoją funkcjonalność, fizyka wysokiej jakości daje graczowi przyjemność interakcji z tymi gigantami.


Możesz także dostarczać towary o różnych rozmiarach, naprawiać i ulepszać samochody. Poszerzenie floty firmy pozwoli Ci wybrać najlepsze samochody do każdego zadania. Dostępna jest również nauka o środowisku miejskim i jeździe w czasie wolnym, zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Stale konieczne jest monitorowanie poziomu paliwa w zbiorniku w celu uzupełnienia paliwa na czas. Dobrze, że jest wiele stacji benzynowych, łatwo jest utrzymać wystarczającą ilość paliwa, jeśli nie osiągną skrajności.


Charakterystyczne cechy gry Drive Simulator 2:

  • 5 trybów rozgrywki;
  • wielkoskalowe lokalizacje trójwymiarowe;
  • zarządzanie dużym sprzętem budowlanym;
  • wymagające misje;
  • przegląd z pozycji kierowcy i na zewnątrz.

Gra jest zadowolona z szerokiego wyboru ciężarówek, przyczep, sprzętu budowlanego. Istnieje 5 trybów o różnej złożoności misji. Każdy samochód ma unikalny wewnętrzny przegląd oraz możliwość zobaczenia sytuacji poza samochodem (szczególnie przydatne podczas parkowania w niewygodnym miejscu). Fani nocnej pracy lub jazdy na łyżwach pod rozgwieżdżonym niebem mogą skoncentrować się na widoku ciemnej pory dnia. Przyjemny głos i łatwość sterowania uzupełniają inne zalety rozgrywki. Tutaj każdy może znaleźć lekcję!

Należy również pamiętać, że gra jest dystrybuowana w dwóch wersjach - bezpłatnej i płatnej, różnica w braku reklam, poprawiony status finansowy i pełny zestaw poziomów i możliwości. Cena pytania to 2 USD, więc przekonaj się sam;)


Reklama

Pobierz Drive Simulator 2 1.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
v1.3:
- Levels unlocked
- New vehicles
informacje ogólne
wersja 1.3 (3)
Data umieszczenia 2019-07-16 13:48
rozmiar 85.01 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.7★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/02 09:46
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |