Rytuał: Anioł Czarnoksiężnika
4.9 (8)

Rytuał: Anioł Czarnoksiężnika

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Ritual: Sorcerer Angel to niezwykła gra fabularna, w której osoba umieszczona w obcym ciele chce zemsty, aby zniszczyć swoich przestępców, którzy mają dość dziwny wygląd.

Fabuła zaczyna się od ofiary, została zepsuta przez rzekomą ofiarę. Postać zdołała uciec podczas rytuału, ratując własne życie w ostatniej chwili. Nadszedł czas, aby zemścić się na ministrach kultu, aby zostać Aniołem Chaosu i zabić nie tylko czcicieli okrutnych bogów, ale także samych bogów. Każdy poziom jest kolorowym miejscem z demonami, potworami i duchami różnych pasków. Konieczne jest doprowadzenie postaci do wroga, aby zaczął zadawać śmiertelne ciosy.

Wrogowie nie pojawiają się natychmiast, na początku jest ich tylko kilku, ale z czasem ich liczba szybko rośnie. Jeśli nie podejmiesz działań - cały samolot będzie pełen szkodliwych stworzeń o niezrozumiałej rasie. Udane bitwy otwierają dostęp do magicznych umiejętności i fajnych zaklęć do masowego niszczenia przeciwników. Adaptacja do jednego rodzaju rywali jest bez znaczenia, nowe poziomy zawierają nowe zło o dziwnym wyglądzie. Mnoży się i sprawia, że ​​szanse na zwycięstwo są wątpliwe, tylko ciągła dynamiczna walka pozwala wydostać się z pułapki.

Charakterystyczne cechy gry Ritual: Sorcerer Angel:

  • odblokuj umiejętności i zaklęcia;
  • połączenie różnych umiejętności;
  • samotna walka z innymi;
  • wśród przeciwników są potwory, demony, duchy, inne robactwo;
  • atmosfera chaosu.

Gra jest prosta w fabule, ale twórca HEXAGE wspaniale pracował nad grafiką. Jasne areny i wspaniała animacja w połączeniu z mistycznymi ścieżkami dźwiękowymi nadają ton rozgrywce. Przeciwnicy poruszają się chaotycznie, zadziwiają swoimi wymiarami, dziwnym wyglądem. Chaos jest wszędzie i walka z nim będzie trudna, ale zemsta na pierwszym miejscu, musisz zniszczyć wszystkich członków kultu, w tym bogów, którzy domagają się takich niesprawiedliwych ofiar. Jeśli jesteś gotów iść przeciwko wszystkim w tej mistycznej pułapce - idź natychmiast, bohater potrzebuje kompetentnego kierownictwa!


Reklama

Pobierz Rytuał: Anioł Czarnoksiężnika 2.1.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
New settings for control sensitivity .
informacje ogólne
wersja 2.1.6 (220106)
Data umieszczenia 2021-03-01 04:59
rozmiar 25.12 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje HEXAGE na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.91★ 98.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/03 09:23
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |