Hello Kitty Racing Adventures 2
0 (0)

Hello Kitty Racing Adventures 2

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Hello Kitty Racing Adventures 2 to zabawny projekt wyścigowy, w którym postaci z kreskówek jeżdżą różnymi pojazdami i zarabiają gwiazdy.

Słynny Hello Kitty zaprasza wszystkich do swojego wielkiego i jasnego domu. Aby zbyt długo odkrywać go pieszo, lepiej jechać na czymś ekstrawaganckim, aby dotrzeć do następnego ciekawego miejsca w domu bohatera. Gracz będzie musiał przejść z jednego pokoju do drugiego na wyboistej drodze, zbierać monety, próbować dotrzeć do następnego punktu kontrolnego w jak najkrótszym czasie.

Trudność poruszania się wynika nie tylko z nieprawidłowości na drodze, ale także z dziwnych przeszkód. Wśród przeszkadzających elementów mogą być tęcze, miarka wielkości pojazdu, słodycze, ciasta, girlandy, kolorowe grzyby i inne rzeczy. Sam transport wygląda dość niesamowicie. Tylko tutaj możesz jeździć na dziobie, w łazience, na krokodylu, w filiżance. Sytuacja jest chłodniejsza niż w najjaśniejszych fantazjach dziecka :)

Charakterystyczne cechy wyścigu:

  • bohaterowie z twojej ulubionej kreskówki;
  • pojazdy artystyczne;
  • rozrywka dla dzieci i nie tylko;
  • biorąc pod uwagę czas misji;
  • śmieszne przeszkody.

Programista Abuzz zarządzał najprostszym sposobem, dzięki czemu użytkownicy w każdym wieku mogą szybko się dostosować i skupić na rozgrywce. Prosta fabuła jest przeznaczona przede wszystkim dla publiczności dziecięcej, wskaźniki złożoności poziomów są również uwzględniane z uwzględnieniem parametrów wieku użytkownika docelowego. Projekt daje dobry nastrój, niesie za sobą pozytywne ładunki, więc dorośli mogą się dobrze bawić podczas zabawy.

Różnorodność lokalizacji, ich szeroka skala kolorów zadziwia. Skromna grafika jest więcej niż skompensowana rozpoznawalnością postaci, najmniejsi widzowie mają gwarancję poznania i pokochania każdej osoby z tej popularnej kreskówki. Projekt rozwija zdolność do skupienia się na celu za pomocą różnych wrażeń z różnych kolorów, placów zabaw, bohaterów, samochodów. Przyjemna ścieżka dźwiękowa wspiera stan radości, pragnienie wygrywania wyścigów na niczym. Daj dziecku ekscytujące doświadczenie w domu Hello Kitty!


Reklama

Pobierz Hello Kitty Racing Adventures 2 1.0.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Hello Kitty and all Sanrio friend's Sticker Book added.
Race with the car to complete the levels and get the Stickers.
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (103)
Data umieszczenia 2019-07-17 19:07
rozmiar 27.55 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Abuzz na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/04 09:39
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |