Dogworld
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra DogWorld to urocza gra symulacyjna dla zwierząt. Szczeniak nie jest kapryśny w opiece, ale niezwykle zabawny, uwielbia biegać, bawić się i robić zdjęcia.

Tivola postanowił stworzyć coś specjalnego dla miłośników psów. Od teraz telefon będzie żył dobroduszny szczeniak, który kocha uwagę na siebie. Jest dość skromną dietą, chociaż po kilku poziomach będzie możliwe zrobienie różnorodności w menu czworonożnego przyjaciela. Wymagają również regularnego kąpieli ze specjalnymi szamponami i innymi środkami. W łazience zwierzę zachowuje się posłusznie, stara się pomóc właścicielowi, chce być idealnie czyste.

Opieka wysokiej jakości odgrywa ważną rolę w rozwoju zwierzęcia domowego, ale moralnie dla dziecka jest o wiele ważniejsza niż gra, w której mały pies spędza większość dnia. Uwielbia igraszki, jeździć na ulubionym dywanie, przymierzać różnego rodzaju akcesoria, pozować do aparatów. Właściciel może sobie pozwolić na wydzielenie osobnego pokoju dla uroczego zwierzaka, zaaranżowanie go według własnego gustu, zmianę elementów wnętrza w dowolnym momencie. Podczas zabawy zaleca się jednocześnie trenować psa, aby stał się jeszcze bardziej przyjemny.

Charakterystyczne cechy gry DogWorld:

  • opieka, szkolenie i rozrywka;
  • możliwość aranżacji pokoju dla zwierzęcia;
  • miłość szczeniaka do ubrań;
  • pragnienie pozowania do zdjęć;
  • pudełko z nagrodami na zakończenie każdego poziomu.

Wielokolorowy obraz spodoba się graczom w każdym wieku. Zwierzę nie jest wcale skłonne do agresji, wpaja miłość do zwierząt wśród najmłodszych członków grupy docelowej. Animacja jest dość skromna, wyniki każdej pracy są oceniane tylko przez emocje szczeniaka.

Sterowanie jest bardzo proste, ale chciałbym uzyskać bardziej szczegółowy obraz. Teraz tylko dźwiękiem można się dowiedzieć, że zwierzę je, a wizualnie jedzenie pojawia się obok niego i natychmiast znika. Podobnie jest z kąpielą - nie ma brudu / oczyszczania. Konieczność używania ręczników można odgadnąć tylko logicznie, ponieważ nie jest zauważalne, czy sierść jest mokra czy sucha. Jednak te małe rzeczy nie przeszkadzają w dobrej zabawie z przyjacielem z czwórką, ładują go pozytywną energią. Dedykowane fanom psów w każdym wieku)


Reklama

Pobierz Dogworld 1.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
64-Bit Support
informacje ogólne
wersja 1.0 (3)
Data umieszczenia 2019-07-04 21:51
rozmiar 71.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/06 09:46
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |