Neonowe kule
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Neon n Balls to uroczy projekt, w którym musisz zniszczyć obrazkowy obraz wielokolorowych linii neonowych z metalowymi kulkami.

Na ciemnym tle przed odtwarzaczem pojawia się obraz małych świecących linii i kształtów. U dołu ekranu na poziomym pasku znajduje się piłka, gotowa do wystrzelenia i uszkodzenia wszystkich barier neonowych. Punkt początkowy jest wstępnie wybrany, zaczynając od dowolnego miejsca na pasku. Użytkownik widzi również zmiany trajektorii elementu żelaznego, wskazuje najlepszą opcję. Następnie jedna po drugiej linia kul leci, zaczyna się ich podróż przez elegancki obraz.

Każdy kontakt z jasną przeszkodą zmienia kierunek ruchu oddzielnego elementu metalowego. Krótkie paski z takich kolizji gasną natychmiast, zamknięte postacie potrzebują pewnej liczby ciosów, aby stracić światło i zniknąć z ziemi. Jeśli piłka nie znajdzie przeszkód, powraca do punktu początkowego poniżej. Po zwróceniu całej kolejki możesz ponownie zainstalować punkt uruchamiania i żądany kierunek. Zadaniem gracza jest wygaszenie pasów przy minimalnej liczbie uruchomień metalowych kulek.

Charakterystyczne cechy gry Neon n Balls:

  • ponad 50 poziomów z niesamowicie pięknymi wzorami;
  • nagrody za dokładne trafienia celu;
  • konstrukcja szacowanej trajektorii lotu kulek
  • doskonała fizyka;
  • styl neonu.

Gra przypomina nieco starą Pinball, ale tutaj możesz wybrać punkt wyjścia piłek, zwolnij dużą kolejkę naraz. Udane strzały pozwalają zdobyć punkty i uzyskać znaczące bonusy. Deweloperzy VGames Studios starannie przemyśleli fizykę tego procesu, pokazując go jak najbardziej realistycznie. Wygodna kontrola pozwala skoncentrować siły na dokładnych strzałach. Oblicz z wyprzedzeniem zmianę linii lotu sfer w oparciu o położenie przeszkód.

Estetyka zapewnia relaks, odwraca uwagę od wszelkich zmartwień. Poziomy mają indywidualne wzory, podświetlenie dodaje uroku tym dziełom sztuki. Jeśli chcesz się wygłupiać i zniszczyć takie piękno, natychmiast zacznij!


Reklama

Pobierz Neonowe kule 9.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Fixed bugs
informacje ogólne
wersja 9.6 (96)
Data umieszczenia 2020-11-29 18:28
rozmiar 51.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/07 07:51
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |