Heroes of Magic - Card Battler RPG
0 (0)

Heroes of Magic - Card Battler RPG

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Heroes of Magic - Card Battler RPG to strategia wojowniczych kart, w której musisz polować na potwory i walczyć na arenach w kratkę.

Kolorowa akcja na ścianę przynosi wspomnienia bohaterów miecza i magii. Jeden z wariantów bitew turowych to 3 na 3 bitwy, z głową grupy i dwoma pomocniczymi wojownikami z każdej strony. Należy działać po kolei, proces jest nieco podobny do gry w szachy. Gracz ma do wyboru wiele rodzajów zabezpieczeń, z których każdy może być pompowany, aby ulepszyć sprzęt i broń. Czyj główny bohater traci moc szybciej straci. Uważnie obserwuj czas, czas trwania skurczów jest ograniczony.

Możesz ćwiczyć sztuczną inteligencję. Offline jest łatwiej nauczyć się niuansów rozgrywki, aby stworzyć własny styl zachowania na arenie. Jaśniejsze doznania przyniosą bitwę online. Praca zespołowa przestała być zabawna, spróbuj walczyć 1 na 1, gdzie możesz polegać tylko na sobie. Atakowanie potworów z udanym wynikiem daje nagrody, które można wydać na oszałamiające ulepszenia. Mistyczne zaklęcia dają specjalną siłę, pozwalają osiągnąć mocniejsze wyniki. Aktywność w licznych wojnach, otwieranie skrzyń ze skarbami, a także inne przygody w tym samym stylu będą doskonałym tłem dla głównego procesu.

Charakterystyczne cechy strategii karty:

  • różnych bohaterów;
  • kilka formatów gier;
  • udział w różnych ligach;
  • walczy z prawdziwymi i wirtualnymi rywalami;
  • bitwy z ograniczeniami czasowymi.

Gra oferuje ładną grafikę i wysokiej jakości melodię, która rozgrzewa atmosferę. Szeroki wybór postaci i odmian rozgrywki zapewnia brak nudy nawet najbardziej wyrafinowanym fanom gatunku. Timer stale utrzymuje napiętą sytuację, czasami wywołuje błędy. Utrzymanie spokoju, jasna strategia i chłód będą kluczem do zwycięstwa w każdych warunkach, we wszystkich dostępnych trybach. Do epickich walk potrzebujesz prawdziwego wojownika, wrogowie czekają na godnego przeciwnika!


Reklama

Pobierz Heroes of Magic - Card Battler RPG 2.4.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Completely new balance
- Player progression system
- Third race
- New units
- New spells
- Updated design
- Many bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.4.1 (241)
Data umieszczenia 2019-07-08 17:54
rozmiar 100.25 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/07 09:54
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |