Jurassic Survival Island EVO
0 (0)

Jurassic Survival Island EVO

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Jurassic Survival Island EVO to zabawny symulator przetrwania, w którym musisz szukać żywności i bezpiecznych mieszkań na wyspie pełnej dinozaurów.

Seria kataklizmów doprowadziła człowieka na wyspę zdominowaną przez gady z ery mezozoicznej. Nigdzie nie biegać, szukać przedstawicieli swojej rasy jest również bez znaczenia. Jedyna szansa na przetrwanie - dostosowanie się do sytuacji na wyspie. Gracz będzie musiał szukać pożywienia, wydobyć zasoby, aby stworzyć broń, sprzęt, przydatne drobiazgi domowe. Jakość życia zależy wyłącznie od możliwości wyjścia z niebezpiecznego środowiska bez wsparcia. Konieczne jest zbudowanie domu, miłośnicy budownictwa mogą włączyć wyobraźnię i stworzyć urocze schronienie na kilku piętrach, nie ma ograniczeń co do układu lub innych aspektów dotyczących mieszkania.

Kiedy przyzwyczaja się do nowych warunków, bohater bada różne części wyspy, najpierw mija obszary przybrzeżne, a następnie przemieszcza się w głąb lądu, ale jest tam znacznie więcej gadów. Podstawowym zadaniem będzie zachowanie życia wśród ogromnych drapieżników. Są ostrożni wobec obcych, uważają atak za najlepszy sposób ochrony.

Jednak dzięki kompetentnemu podejściu możesz oswoić dinozaura, aby pozbyć się samotności i zaprzyjaźnić się ze zwierzakiem. Również domowy dinozaur zapewni dodatkowe bezpieczeństwo, z takim przyjacielem spokojniejszym wśród obcych.

Charakterystyczne cechy gry Jurassic Survival Island EVO:

  • wydobywanie zasobów;
  • drapieżna fauna ze starożytnych gadów;
  • budowanie schronienia;
  • oswajanie dinozaura;
  • badania zaginionej wyspy.

Projekt cieszy się kolorowymi lokalizacjami, szerokimi możliwościami działania. Tutaj i polowania, a także możliwość angażowania się w różnych rzemiosłach i budownictwa z późniejszym ulepszeniem mieszkania. Przegląd pierwszej osoby, masa wydarzeń i najlepsze kawałki gatunku są gromadzone w grze. Nie wpadaj w panikę, znajdź silnych przyjaciół i umiej organizować wygodne życie nawet w brzydkich warunkach. Jeśli chcesz być bliżej natury, która według naukowców zniknęła wiele milionów lat temu - idź do niej)


Reklama

Pobierz Jurassic Survival Island EVO 0.2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Welcome to Survival!
informacje ogólne
wersja 0.2 (6)
Data umieszczenia 2019-07-08 17:53
rozmiar 94.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/08 09:53
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |