Sift Heads - Reborn
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Sift Heads - Reborn to nikczemna strzelanka akcji, w której trzech przyjaciół jest zaangażowanych w niszczenie władz kryminalnych. Zawodowi zabójcy są w drodze.

Trójka zabójców idzie na wojnę z bandytami, gracz może spróbować wcielić się w rolę kogoś ze śmiałej trójcy. Przyjaciele zdają sobie sprawę, że ich przeciwnik nie rozumie praw, próby negocjacji z takimi osobami będą stratą czasu. Ponieważ stikmeny natychmiast podejmują radykalne środki: stają się bandytami i wykonują zadania, aby zabić tych, którzy ośmielają się złamać zasady. Zabójcy regularnie kontaktują się ze sobą, dzielą się swoimi przemyśleniami na temat opcji realizacji następnego zadania.

Godny pozazdroszczenia arsenał broni może zostać powiększony o fundusze otrzymane na misje. Należy zadbać o przemyślenie nowej strategii likwidacji dla każdego kolejnego zamówienia. Powtarzalność działań sprawia, że ​​zabójca jest przewidywalny, pozwala celowi schronić się z wyprzedzeniem w bezpiecznym miejscu. Aby uniknąć tej sytuacji, poświęć więcej czasu na planowanie działań. Przeanalizuj każdą lokalizację, wybierz najbardziej odpowiedni format ataku. Możesz użyć czegoś takiego jak karabiny snajperskie i celować z daleka lub strzelać do wroga z bliska. Również użycie zimnych ramion będzie okrutną zemstą za ogromne przewinienia, zabijając niewinne postacie.

Charakterystyczne cechy gry Sift Heads - Reborn;

  • szaro-czarny kolor z dodatkiem czerwonego odcienia;
  • broń na każdy gust;
  • niebezpieczne przygody;
  • trudne, ale osiągalne misje;
  • wybór jednego z trzech znaków.

Gra będzie świetną rozrywką dla fanów strzelanek i napiętych fabuł. Ważne jest, aby celować i działać szybko, aż cel się poruszy. Bohaterowie są stale zagrożeni, wpadają w trudne sytuacje. Strategia musi zostać zmieniona w ruchu, ulepszona w świetle nowych okoliczności. Szara paleta minimalizuje zakłócenia, czerwony kolor stale przypomina misję zbirów. Dobry głos i konstruktywne dialogi pomagają działać wyraźniej, inspirują kolejne walki z przedstawicielami przestępców. Zostań najlepszym ze sławnych trzech przyjaciół!


Reklama

Pobierz Sift Heads - Reborn 1.2.42 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Fixes done.
informacje ogólne
wersja 1.2.42 (1002042)
Data umieszczenia 2021-02-28 23:35
rozmiar 75.38 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Pyrozen na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/09 07:57
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |