Świat dla dwojga
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra The World for Two to opowieść o doktorze nauki, który odtworzył osobę w podziemnym laboratorium i wypuścił go na zewnątrz, gdzie w ogóle nic nie zostało.

Zgodnie z fabułą gry świat został pokonany przez katastrofę, która zniszczyła wszelkiego rodzaju życie. Tylko jeden badacz zdołał uciec do podziemnego schronu, który stał się domem i laboratorium. Doświadczony naukowiec nie mógł wyjść na zewnątrz, nawet gdy wszystko ucichło, zwykły człowiek nie mógł tam przeżyć. Po długiej ciężkiej pracy profesorowi udało się stworzyć coś w rodzaju robota. To stworzenie może wyjść na jaw i bezpiecznie wrócić. Lekarz potrzebuje zewnętrznej energii, która może zostać przekształcona w różne żywe istoty.

Razem bohaterowie są zaangażowani w odtworzenie wszystkiego na planecie, aby kontynuować historię, która nagle ustała. Za drzwiami laboratorium jest szary pustynny świat. Robot ciągle wychodzi, wędrując po okolicy, szukając niezbędnej energii dla naukowca. Kiedy można znaleźć coś pożytecznego, lekarz natychmiast odtwarza nowe żywe istoty i wręcza je swojemu asystentowi, aby uwolnił nowego ptaka lub bestię.

Stopniowo środowisko zaczyna się przekształcać, stając się niczym rezerwat przyrody. Brak domów, fabryk i innej infrastruktury pozwala drzewom rosnąć bardzo gęsto, a także daje inne nieprzewidziane rezultaty. Na miejscu spalonej ziemi pojawiają się wspaniałe krajobrazy.

Charakterystyczne cechy gry World for Two:

  • spacery po opuszczonych ziemiach;
  • odkrycia naukowe;
  • próby ożywienia różnych żywych istot;
  • pikselowy projekt graficzny;
  • nostalgia, przyszyta w motywy retro.

Spokojna melodia poza ekranem rozluźnia się i lekko wchodzi w trans, nie ma innych dźwięków w grze. Lekarz stale wydaje zalecenia swojemu podopiecznemu, są one widoczne w formacie tekstowym, szkoda, że ​​tylko czytanie japońskich znaków nie jest wygodne dla każdego użytkownika. Gracz kontroluje robota, zależy to od poziomu postępu w realizacji pomysłów lekarza, nawet w zakresie kolorów lokalizacji. Projekt będzie pasował do fanów gatunku przygodowego, którzy są gotowi pracować przez długi czas i cierpliwie na wynik, powrót i rozwój natury.


Reklama

Pobierz Świat dla dwojga 1.0.9 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1.0.9
増税の為、表示価格を修正

1.0.8
・小屋からMOVEを使用するとBGM音量が小さいままになる不具合を修正
・メモリ消費を削減

1.0.7
・DNA採取時間を少し短縮
・生物死亡アニメーション時間を少し短縮
・生物死亡後に動き出してしまう不具合を修正
・「さなぎ」が動いていた不具合を修正

1.0.6
・生物数が多いと画面遷移に時間がかかっていたのをできるだけ短くなるように修正
・アンドロイド誕生直後はMENUを開けないように修正
・生物創造をスキップした際、光のアニメーションが残ってしまう不具合を修正

1.0.5
・DNAを採取する直前にタップすると再度採取できていた不具合を修正
・生物が消える際、稀に消えずに残ってしまう不具合を修正
・スワイプ中にアプリを閉じて開くと、移動し続ける不具合を修正
・自然エネルギーを取得中にステージ移動すると移動先の自然エネルギーが取得できる不具合を修正
・博士に話かけたら稀にアンドロイドの位置が瞬時に移動していたのを修正
・研究所に入った際、稀に博士の挙動がおかしかったのを修正
・タッチの優先度を生物優先になるように変更
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (13)
Data umieszczenia 2019-10-08 19:49
rozmiar 56.46 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/09 09:06
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |