Zombie Panic!
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Zombie Panic! - To ekscytująca strzelanka, w której musisz stawić czoła martwym pieszym, wykorzystując złożone strategie wojskowe przeciwko zwykłej osobie, której rolę i rolę odgrywasz.

Postać stoi samotnie na środku drogi w opuszczonym mieście. Infrastruktura tutaj jest doskonała, ale ludzie boją się wyjść z domu, boją się zostać kolejnymi ofiarami zombie. Antagoniści pojawiają się nagle, jest ich kilku, wszyscy natychmiast skupiają się na możliwości zabicia jedynej osoby na horyzoncie. Trzeba bronić, strzelać precyzyjnie i często.

Godny pozazdroszczenia arsenał broni pozwala wybrać opcję, która będzie idealnie dopasowana do stylu walki konkretnego bohatera. Ale nadal musi zostać odblokowany, ponieważ pierwsze stosy wrogów będą trudne do pokonania przez to, co początkowo daje się początkującemu. W pobliżu znajduje się wiele budynków, w których łatwo zdobyć nowe działo, materiały wybuchowe i inne elementy ważne w walce. W przypadku akcji finansowych i premiowych każdy problem zostanie rozwiązany.

Uderzającą różnicą od innych strzelców zombie jest pomysłowość wroga. Nie atakuje gołymi rękami, ale używa potężnych środków, aby pokonać osobę. Im dalej graczowi uda się przejść, tym silniejszy okazuje się wróg. W naszym bohaterze obecne są niezwykłe sposoby ataku, ważne jest, aby przeanalizować strategię przeciwnika i spróbować go wyprzedzić.

Charakterystyczne cechy gry Zombie Panic!:

  • rozwinięte intelektualnie zombie;
  • wiele rodzajów broni;
  • odblokowywanie bonusów i przydatnych przedmiotów;
  • bossowie i potwory jako przeciwnicy;
  • pracować w ciągłym chaosie.

Gra zaskakuje pikselową grafiką, a atmosfera zamieszania, regularnych detonacji, awarii. Ciemne odcienie są nieobecne, wręcz przeciwnie, wszystko jest pełne jasnych kolorów, zwłaszcza krwawe eksplozje są imponujące. Muzyka jest bardziej zabawna niż przerażająca. Efekt paniki osiąga się poprzez dysonans, bałagan w bezpiecznym i rozwiniętym mieście. Wrogowie pojawiają się tłumnie, wymagają koncentracji i szybkiej reakcji. Konieczne jest tylko szybkie zrozumienie, co i jak lepiej jest do nich strzelać. Dla fanów intensywnych potyczek i samotnej walki z tłumem, projekt stanie się prawdziwym rynkiem zbytu)


Reklama

Pobierz Zombie Panic! 01.01.30 dla LG V34

Nowości w tej wersji
:: Major Changes ::
+ Gameplay improvements, zombie spawns are more fair and weapon pick-ups are more accessible
+ The game now has a tutorial
+ Added option to continue run
+ Shotgun's default ammo count has been lowered to 16 (from 24)
+ General fixes

:: Minor Changes ::
+ Adjusted controller positions on 4:3 aspect ratio
+ Weapons are easier to pick up now
+ Increased visibility on 'City' environment
+ Can now randomize active character, skin and environment
informacje ogólne
wersja 01.01.30 (10130)
Data umieszczenia 2019-07-15 08:08
rozmiar 36.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/11 09:26
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |