Straszny zabójca
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Scary Killer to gra zręcznościowa, w której musisz odkryć sekrety, pozostać przy życiu i znaleźć wyjście z opuszczonego budynku z maniakiem i niezrównoważoną staruszką. Zestaw tak, zgadzam się?

Fabuła nie różni się od oryginalności: bohater wchodzi do zapomnianego domu i chce wyjść. Wielu ciekawskich ludzi próbowało rozwiązać zagadki tej konstrukcji, ale każdy, kto wszedł do środka, pozostał tam na zawsze. Zdolność do kradzieży drogich artefaktów zmusiła postać do ignorowania ryzyka. Pragnienie zarobienia pieniędzy po dotarciu na miejsce zostało zastąpione pragnieniem przetrwania. Teraz musisz znaleźć wszystko, co było zaplanowane na kradzież, i dowiedzieć się, gdzie jest wyjście.

Maniak sąsiada nie pozwoli się nudzić niespodziewanemu gościowi. Chodzi tutaj z potężnym toporem i bezlitośnie sieka wszystkich, którzy ośmielili się wejść na teren. Walka z nim jest bezużyteczna - szalona osoba jest zbyt niebezpieczna, gdy w jego rękach jest tak potężna broń. Oprócz niego wędruje duch starej kobiety, która została zabita przez maniaka. Kobieta chce pomścić swoją śmierć, a ona nie dba o to, komu zemsta zostanie skierowana. W rzeczywistości jest to jej dom, każdy, kto do niej wszedł, jest równie nieprzyjemny, z toporem, on lub nieuzbrojony.

Charakterystyczne cechy gry Scary Killer:

  • setki trudnych zagadek;
  • szukaj rzeczy w bałaganie;
  • maniacka, szalona stara kobieta, duchy;
  • wybór stopnia trudności rozgrywki;
  • brak wsparcia i pomocników.

Znalezienie wyjścia jest dostępne po wykonaniu zadań. W trakcie tego procesu zostaną otwarte straszne tajemnice, ale nie powinieneś się nimi zbytnio przejmować - maniak nieustannie stara się zniszczyć nieznajomego, musisz szybko i profesjonalnie się przed nim ukryć. Babcia jest mniej niebezpieczna, możesz uciec od niej. Nie zaleca się również ignorowania duchów i innych złych duchów, w obecnej sytuacji lepiej jest bronić się niż atakować i zaostrzać niemal beznadziejną sytuację. Deweloper zadbał o to, by wywołać szczere lęki przed użytkownikiem, nie będzie nudne. Jeśli pragniesz wybuchu emocjonalnego - przetestuj grę, nie zawiedzie cię!


Reklama

Pobierz Straszny zabójca 1.5.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Ghost mode added! ❗️?
Monster got new weapon
Interaction with objects added
New hints ?
New effects
New feelings ?
informacje ogólne
wersja 1.5.1 (13)
Data umieszczenia 2019-09-25 21:43
rozmiar 70.72 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/13 07:39
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |