DUSTNET
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra DUSTNET to nie tylko gra akcji, to rodzaj współpracy kilku formatów, platform, przeszłych i nowoczesnych technologii. Brzmi to bardzo myląco, ale postaramy się wyjaśnić, co tu się dzieje i dlaczego wszystko tak się skończyło. Nawiasem mówiąc, przygotowali grę w studio SCRNPRNT, która jak dotąd wydała ten projekt, ale nie myśl, że są próżniacy ... nie, a wkrótce to zrozumiesz.


Zacznijmy od małej retrospektywy, która w jakiś sposób powinna zająć nam 15 lat lub nawet 20 lat temu, kiedy wielu już posiadało komputery, ale w domu nie było internetu, ale były kluby komputerowe, w których można było iść z przyjaciółmi i coś grać to Najbardziej popularnym w tamtych latach był Counter-Strike, który zaczął zyskiwać popularność od wersji 1.5., Która stała się przodkiem serii, która wciąż się rozwija, odbywają się mistrzostwa, liczba fanów jest ogromna. Oczywiście wtedy i teraz dotyczy to tylko komputera, nie było gry na konsolach, a teraz nie ma, na platformach mobilnych były żałosne próby, kopie i tak dalej. Ale cała ta historia dotyczy wyłącznie tego, że każdy, kto gra w Counter-Strike, zna taką karę jako de_dust2, jest uważany za najbardziej popularny i nie bez powodu.


W naszym nowym produkcie, który pojawił się mniej niż miesiąc temu, będzie on dotyczył mapy de_dust2, nawet jeśli nie rozpoznajesz go na pierwszy rzut oka. Ważne jest, aby pamiętać, że gra została wydana natychmiast dla trzech platform - PC, konsoli i wersji mobilnej. Ale tak jest w przypadku zdobycia go zarówno tam, jak i tam, a tam jest nieco inna rozgrywka ... Na PC jest to klasyczna strzelanka, właściwie Counter-Strike, tylko grafika nie pochodzi z Counter-Strike, możesz to zrozumieć dzięki zrzutom ekranu lub wideo na początku filmu. Jeśli masz konsolę, potrzebujesz kasku VR lub czegoś podobnego, aw przypadku platform mobilnych, w szczególności androidów, jak w naszym przypadku, jest to już AR lub rozszerzona rzeczywistość, najbardziej znana z gry Pokemon Go! Jednocześnie wszystkie te platformy są ze sobą połączone, ponieważ twoje klasy będą inne. Podczas gdy właściciele gier komputerowych kupują broń i biegają, aby zastrzelić swoich przeciwników, gracze na urządzeniach mobilnych (jak w naszym przypadku) otrzymują tryb „boga” i muszą samodzielnie odbudować mapę, tworząc przeszkody i inne niestandardowe sytuacje dla „pieszych”. To szalone, nie uważasz? :)


Podsumowując ten szczególny wynik, zauważamy, że podobała nam się gra DUSTNET i jakie punkty zainteresowania:

  • Hołd tradycjom, że tak powiem, jest fajny, rzadko widzisz takie gry!
  • Czy jednak będzie to duża publiczność?
  • Połączenie trzech platform w różnych formatach jest oryginalne, jeszcze tego nie osiągnęliśmy!
  • Ale grafika ... musisz bardzo kochać ten projekt.

Podsumowując, warto wspomnieć, że pełnoprawne wydanie na PC zostanie wydane 16 lipca, możesz teraz pobrać androida, ale najprawdopodobniej nie możesz się obejść bez aktualizacji iw tej chwili gra jest darmowa, bez zakupów i bez reklam, ale wiesz, to na razie ...


Reklama

Pobierz DUSTNET 1.1.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
The Archive Update

A single 16-slot dedicated DUSTNET server now saves all map changes PERMANENTLY
Autosave is triggered every 10 minutes and the last player on the server has access to a manual /save command
UI updates for every platform
Individual player editing limit removed
AR players can no longer attack other players
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (200035)
Data umieszczenia 2020-03-04 23:45
rozmiar 92.01 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

Wszystkie aplikacje SCRNPRNT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/14 07:32
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |