Gra w okopy
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Game of Trenches to ekscytująca strategia dotycząca wydarzeń z pierwszej wojny światowej. Twórz sojusze z prawdziwymi graczami, buduj bazy, walcz z obcymi armiami.

Udział w wojnie wymaga wielu działań przygotowawczych. Aby zacząć, musisz stworzyć przyzwoitą armię, zapewnić im broń, amunicję. Deweloper Erepublik Labs odtworzył jak najwięcej sprzętu i innych elementów zgodnie z możliwościami z początku ubiegłego wieku. Samoloty, sprzęt, czołgi, działa będą w arsenale gracza. Dyrektor będzie naczelnym dowódcą, ze szczególną ostrożnością wybierz dowódcę.

Przed wysłaniem drużyny do walki zaleca się zbadanie sytuacji za pomocą wywiadu, załatwienie rebeliantów, przeanalizowanie listy dostępnych zasobów. Następnie możesz zbudować strategię. Po zaufaniu do pełnej gotowości bojowej udaj się do rozbicia wroga. Siła lub przebiegłość naruszają jego plany, wywołują panikę i wykorzystują moment cudzej niepewności.

Kolejnym ważnym etapem jest budowa i rozwój bazy wojskowej. Żołnierze muszą się gdzieś osiedlić, nie przeciążaj pracą głównych budynków. Nauka aktywnie się rozwija, warto badać zaawansowane technologie, stosować je w budownictwie. Regularnie ulepszaj bazę, aby była bardziej niezawodna, bezpieczna i wygodna dla wojska. A zajęcie cudzej bazy będzie wielkim akcentem w procesie niszczenia wroga.

Charakterystyczne cechy gry Gra w okopy:

  • technologia, broń z początku XX wieku;
  • badanie mapy frontowej;
  • wybór strony bitwy;
  • podnoszenie kwalifikacji dowódcy;
  • bitwa online z prawdziwymi przeciwnikami.

Gra zadziwia epickimi bitwami, w których przeciwnicy mogą wnieść na pole bitwy łącznie ponad 100 jednostek wojskowych. Przegląd przeprowadzany jest z góry, wysokiej jakości projekt graficzny pozwala wniknąć głęboko w sytuację i zbudować najbardziej udaną strategię. Osobowości dowódców są zmotywowane, a do walki z którym krajem - użytkownik wybiera samodzielnie. Najważniejsze jest, aby działać wydajnie, tak aby flaga kraju pojawiła się w rankingu i była w nim ustalona przez długi czas.


Reklama

Pobierz Gra w okopy 2020.4.8 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Added technical support for upcoming Train, Gather, Bandits & Bandits Outposts FRONT vs FRONT Events
informacje ogólne
wersja 2020.4.8 (88)
Data umieszczenia 2020-05-06 09:05
rozmiar 119.97 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
3.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/14 09:42
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |