Legion War - Hero Age
0 (0)

Legion War - Hero Age

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Legion War - Hero Age to fantastyczna strategia, w której szef legionu rozszerza się i chroni swoje ziemie, zachęca dominującego gracza za kulisami do walki.

Na ramionach dowódcy spoczywa wiele obowiązków. Musimy rekrutować głównych żołnierzy, szukać pomocników, uczyć wszystkich estetyki działań wojennych. Niektórzy bohaterowie mają nadprzyrodzone zdolności, powinni być traktowani w specjalny sposób. Oprócz śledzenia sytuacji w zespole, musisz budować / wzmacniać zamki, wyszukiwać skarby i badać sytuację na podbitych ziemiach. A głównym priorytetem pozostaje prowadzenie działań wojennych, tworzenie strategii pokonywania antagonistów.

Każda lokalizacja składa się z sześciokątnych komórek, format krok po kroku określa kolejność manewrów. Główni i dodatkowi bohaterowie po treningu będą gotowi do walki o terytoria, które dowódca legionu uważa za ważne. Po podboju możesz budować nowe miasta, wpływać na ich sytuację ekonomiczną, uzyskiwać bezpośrednie dochody w obszarach, które wymagają inwestycji w określonym momencie. Oprócz podstawowych parametrów dostępne są tutaj ustawienia pogody, bossów i NPS.

Charakterystyczne cechy gry Legion War - Hero Age:

  • pompowanie znaków;
  • jednostki rekrutacyjne;
  • konfiskata terytoriów wroga;
  • budowa miast;
  • wybór drużyn i map.

W grze są materiały do ​​zaznajomienia się z grą, ale ich użycie nie pozwala szybko wniknąć w rozgrywkę, rozwój niuansów zajmuje trochę czasu. Deweloper WY Gaming planuje uzupełnić informacje o szkoleniu. Projekt wymaga modernizacji i większej różnorodności, oczekujemy, że nowe układy pojawią się później.

Ale obecna wersja jest również warta uwagi fanów strategii ze stronniczością militarną. Melodia poza ekranem dodaje emocjonalności, sprawia, że ​​myślisz o wygranej, nawet jeśli brakuje ci siły. Istnieje wiele typów znaków, a także opcje lokalizacji. Jeśli jesteś gotowy, aby wybrać wojowników i przy ich wsparciu rozpocząć bitwę o ziemie wroga, postępuj bez zwalniania!


Reklama

Pobierz Legion War - Hero Age 1.3.9 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fix
Add map editor
Add a new neutral hero
informacje ogólne
wersja 1.3.9 (34)
Data umieszczenia 2019-07-19 05:21
rozmiar 62.85 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/16 09:34
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |