Zgiełk potworów
0 (0)

Zgiełk potworów

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Monster Hustle to fajny symulator, w którym musisz eksplorować starożytną piramidę, chodzić po lochach, walczyć z bogaczami i zbierać artefakty.

Zespół zabawnych potworów stara się odkrywać piramidę i jej tajemnicze lochy. Wymaga to szefa, który jest gotowy do podejmowania decyzji i analizowania możliwych zagrożeń. Gracz spróbuje tak trudnej roli. Zbierz grupę fantastycznych stworzeń, wyślij je do walki z podopiecznymi innych prawdziwych użytkowników. Dostępne osłony pompujące, ulepszaj wyposażenie. Wzmocnij oddział, aby pomógł zapomnianej starożytnej magii, jeśli możesz go uwolnić i użyć go w walce. Najbardziej aktywni będą mogli pokonać bossów, zastąpić najsilniejszych, dyktować nowe zasady.

Opuszczone świątynie pod piramidą ukrywają wiele tajemnic i niebezpieczeństw, ciekawość obezwładnia, postacie chcą zbadać każdy zakątek lokacji, walczyć z okrutnymi lokalnymi bogami. Wygrane bitwy umożliwiają otwieranie skrzynek skarbów. Możesz także tworzyć rodziny, prowadzić aktywne i zróżnicowane życie bez odwracania uwagi od głównych misji. Twórca True Pilots UN Limited oferuje dużą liczbę zadań, opcji rozwoju. Specjalna tabela ocen wyraźnie pokazuje aktywność i wydajność użytkowników.

Charakterystyczne cechy gry Monster Hustle:

  • postacie o różnych zdolnościach;
  • Bitwy PvP;
  • tworzenie klanów, rodzin i innych typów społeczności;
  • zli i agresywni szefowie;
  • starożytna egipska atmosfera.

Gra cieszy się nudną fabułą, a także możliwością łączenia przyjaciół w rozgrywkę zespołową. Bohaterowie wyglądają zabawnie nie tylko podczas bitwy, ale także w warunkach życia, gdy angażują się w sprawy rodzinne. Jednak w trakcie bitwy nie ma się co śmiać: potwory desperacko walczą, okradają przeciwników, używając wszelkich metod, aby osiągnąć cel. Bogowie będą mogli dotrzeć tylko do najbardziej lekkomyślnych potworów, które nie znają strachu. Jeśli jesteś gotowy na niezwykłe przygody i eksploracje piramidy - zorganizuj zamieszanie w tym lochu już teraz!


Reklama

Zgiełk potworów dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/18 07:17
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |