Orbox B: Odrodzenie
4.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Orbox B: Rebirth to skomplikowana gra logiczna, w której pilot konkretnego samochodu odkrywa przyczyny zniknięcia ludzi z idealnej przestrzeni życiowej.

W opowieści dawno temu ludzkość osiedliła się w Sieci - wygodnym, sztucznie stworzonym środowisku. W pewnym momencie wszyscy postanowili natychmiast opuścić tę strukturę i nigdy do niej nie wracać. To, co wywołało takie działania, nie jest dokładną informacją. Istnieje podejrzenie, że doszło do globalnego wypadku z tragicznymi konsekwencjami. Po kilkuset latach konieczne stało się wyjaśnienie tego niepowodzenia w chronologii. Zbudowano Orbox - ogromny samolot, który umożliwia nawigację po sieci i jej badanie. Graczowi powierzono pilotowanie samochodu w kosmosie i poznanie tajemnicy sieci.

Na początkowym poziomie globalnych problemów w strukturze nie jest wykrywany, jednak każdy poziom wymaga rozwiązania zagadki z ruchem płytek z cegły w labiryncie. Im dalej udasz się, tym bardziej dziwne będą odkrycia. Katastrofa nie wydarzyła się przypadkiem, została sfałszowana dla dobra najemników. Postać chciała po prostu odlecieć z terytorium, gdy poczuł niebezpieczeństwo. Ale ciekawość doprowadziła go do pułapki, z której nie mógł szybko wyjść. Tylko oczyszczenie wszystkich szczegółów pomoże uciec.

Charakterystyczne cechy gry Orbox B: Rebirth:

  • nietypowa fabuła;
  • oryginalne zadania;
  • tworzenie poziomów za pomocą edytora;
  • inna mechanika rozgrywki;
  • misje na dużą skalę z pułapkami.

Sztuczna fabuła jest połączona z łatwą kontrolą i trudnymi misjami. Projekt różni się od analogów obecnością edytora do tworzenia nowych łamigłówek z możliwością ich późniejszej dystrybucji. Zadania mogą mieć różne formaty, cele i sposoby przekazywania, a najważniejsze jest, aby nie odbiegać od algorytmu przesuwania płytek wzdłuż specjalnych ścieżek. Skromny projekt graficzny uzupełnia aktywna, motywująca melodia poza ekranem. Jeśli chcesz zmęczyć mózg nad interesującą zagadką i jednocześnie zanurzyć się w tajemniczej historii z kosmicznymi tajemnicami - ten projekt jest stworzony właśnie dla Ciebie!


Reklama

Pobierz Orbox B: Odrodzenie 1.4.24 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fixes and enhancements
informacje ogólne
wersja 1.4.24 (56)
Data umieszczenia 2020-12-30 02:04
rozmiar 104.11 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje ProGamix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.65★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/19 07:07
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |