Wszechświat Złotych Rycerzy
0 (0)

Wszechświat Złotych Rycerzy

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Golden Knights Universe to projekt fabularny, w którym musisz chronić królestwo przed potworami, walczyć z żywiołowymi bossami i mierzyć siłę z innymi armiami.

Gracz z armią legendarnych rycerzy stoi na straży obrony królestwa. Każdy żołnierz ma swoje zdolności i mocne strony. Armię można ulepszyć, polerować umiejętności podwładnych, zatrudnić nowych bohaterów. Konieczne jest zbudowanie baz i fortec dla lokalizacji oddziałów. Po zneutralizowaniu atakujących potworów możesz zdobyć złoto, które jest wymieniane na materiały budowlane.

Ważną rolę odgrywa strategia i wstępne planowanie działań w przypadku pewnego obrotu wydarzeń. W procesie walki z potworami dowódca czeka na ponad sto misji. Trzeba także walczyć z bossami żywiołów natury. Antagoniści ci są brutalni, ale pokonanie ich gwarantuje znaczące trofea. Organizowane są również walki z oddziałami innych dowódców, król musi wiedzieć, kto będzie w stanie lepiej chronić państwo niż reszta. Te bitwy są nie mniej imponujące niż walki z potworami. Jeśli kompetentnie połączysz zdolności poszczególnych przedstawicieli wojska - możesz całkowicie wygrać nawet z nierówną liczbą członków drużyny.

Charakterystyczne cechy gry Golden Knights Universe:

  • więcej niż dwieście znaków;
  • pompowanie żołnierzy;
  • ponad 100 misji;
  • budowa fortec i wież obronnych;
  • tworzenie sojuszy z przyjaciółmi, aby walczyć z drużyną przeciwną.

Gdy zarządzanie dużą liczbą wojska wymaga zbyt dużej mocy, zaleca się przejście do automatycznego trybu walki. Ta rozgrywka będzie prawdziwym odpoczynkiem, daje możliwość dotarcia do kolejnych poziomów bez nadmiernego wysiłku.

Twórca SKY ENTERTAINMENT wzbogacił wysokiej jakości projekt graficzny o potężną dawkę efektów specjalnych, z których każda bitwa staje się epicka. Różnorodność postaci fantastycznych pobudza wyobraźnię, dźwięk również nie rozprasza, jeszcze bardziej zanurza się w atmosferze gry. Fani gry fabularnej i walki w światach fantasy są zdecydowanie warte przetestowania tego projektu.


Reklama

Wszechświat Złotych Rycerzy dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/19 09:10
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |