100 pokoi Puzzle: Chcę tylko WALKI BOSS.
0 (0)

100 pokoi Puzzle: Chcę tylko WALKI BOSS.

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra 100 Puzzle Rooms: Chcę tylko BOSS FIGHT to fajna gra logiczna. Będzie musiał szukać przedmiotów, wskazówek, aby wyjść z setek pokoi.

Scenariusz jest prosty do obscenicznego: jest w nim pokój i przedmioty. Zadanie polega na użyciu obiektów, aby drzwi otworzyły się natychmiast, jak gdyby za pomocą fali magicznej różdżki. Otwieranie drzwi nie zawsze wiąże się ze znalezieniem klucza. Przed wyjściem może być konieczne wprowadzenie kodu na zamek, uporządkowanie książek na półkach lub nakarmienie kota, który zgadza się zwolnić właściciela, gdy włożą smaczną rybę do miski.

Tytuł rozdziału „Mój słodki dom” nie oznacza łatwego dostępu z pokoju na ulicę, czasami tylko kawałek drutu w zamku pozwala zablokować potrzebne sprężyny i otworzyć uparte drzwi. A gdy gracz dojdzie do bardziej złożonych rozdziałów, procedura odblokowania wyjścia staje się jeszcze bardziej tajemnicza i myląca.

Cechy wyróżniające casual puzzle dla Androida:

  • różne rodzaje zadań;
  • 9 rozdziałów ze specjalnymi historiami;
  • szukaj elementów, ich kombinacji, aby rozwiązywać zagadki;
  • pracować z czasem, przestrzenią, zwierzętami, innymi czynnikami;
  • trening logicznego myślenia.

Dwuwymiarowa grafika upraszcza nieco rozgrywkę, nie ma potrzeby szukania czegoś na tylnych ulicach trójwymiarowej przestrzeni. Użytkownik natychmiast widzi wszystko, co może mu się przydać do przejścia na wyższy poziom. Niektóre rzeczy będą musiały zostać dodatkowo powiększone do szczegółowego rozważenia, ale zdecydowanie nie będziesz musiał się odwracać i spieszyć w poszukiwaniu czegoś na przeciwległej ścianie. Są drzwi, a obok nich trzeba szukać czegoś, co pomoże je otworzyć, aby przejść do kolejnych poziomów.

Intuicyjna kontrola daje Ci możliwość skoncentrowania się na rozwiązywaniu proponowanych tajemnic. Pierwsze poziomy można uznać za testowe, w których gracz bada warianty rozwiązań, zasady znajdowania odpowiedzi na pytania dotyczące interakcji ze zwierzętami, koncentrują się na prawach fizycznych, metodach odblokowywania zamków. Co więcej, staje się trudniejsze, musisz ponownie zbadać wszystko, co może być podpowiedź (lub umieszczone na złudzenie). Miłośnicy znalezienia wyjścia z zamkniętego pokoju, ten projekt pomoże zabić czas z przyjemnością.


Reklama

Pobierz 100 pokoi Puzzle: Chcę tylko WALKI BOSS. 5 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 5 (5)
Data umieszczenia 2019-07-22 15:45
rozmiar 87.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/20 09:13
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |