Opowieści o lochach: Gra karciana do budowy talii RPG
0 (0)

Opowieści o lochach: Gra karciana do budowy talii RPG

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Dungeon Tales: RPG Deck Building Game Game Game - połączenie projektu rolevika i karty. W lokalnych lochach i walkach z potworami możesz zapomnieć o rzeczywistości.

W podziemnym świecie równowaga sił światła i ciemności została zakłócona. Liczba potworów wzrosła wykładniczo, zagrażając dalszemu istnieniu przedstawicieli wszystkich ras. Graczowi powierzono odpowiedzialną misję zabicia potworów, aż sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli. Zniszczenie jest wykonywane przez karty, z których każda ma unikalny efekt. Może to być magia, oryginalne techniki walki, specjalne narzędzie do powodowania poważnych obrażeń wroga. Ważne jest, aby nie marnować kart, ale szukać najlepszych sposobów zwalczania złych duchów.

Potwory nie pozwalają się zrelaksować, zaskoczyć swoimi umiejętnościami i zdolnościami obronnymi. Ponad pięćdziesiąt potworów z indywidualnymi cechami nie boi się samotnego gracza, za nimi jest kilka potężniejszych ciemnych stworzeń, a także tuzin pewnych siebie przywódców. Możesz łączyć karty za pomocą dowolnego algorytmu, który pozwala regularnie testować nowe warianty ataku, znaleźć fajne taktyki dla bardziej udanych manewrów w formacie krok po kroku. A zwycięstwa dają prawo do otwierania nowych kart.

Charakterystyczne cechy gry Dungeon Tales:

  • poszukiwanie skarbów;
  • zbieranie kart (ponad 50);
  • wiele pięknych relikwii;
  • potwory są zwyczajne, autorytatywne i przywódcze;
  • wiele kombinacji kart.

Proces niszczenia potworów jest osłabiany przez polowanie na klejnoty, zbierając różne rzeczy po drodze. Częste wskazówki tekstowe pomagają zrozumieć fabułę, orientować się w nieznanym otoczeniu. Ładny projekt graficzny i wysokiej jakości dźwięk sprawiają, że jesteś silniejszy i zapominasz o tym, co dzieje się poza ekranem. Mapa z kierunkiem ruchu i następującymi poziomami pojawia się po każdym zwycięstwie nad kompanią wrogów. Mogą być w różnych wersjach, zaskakujące pod względem rozmiaru, kształtu, koloru. Nie należy jednak rozpraszać tych parametrów. Szukaj słabości przeciwników, stosuj bolesne ciosy i wykonuj misję, aby wyeliminować ich przy minimalnej energii.


Reklama

Pobierz Opowieści o lochach: Gra karciana do budowy talii RPG 1.99 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Added upgrade card functionality.
informacje ogólne
wersja 1.99 (199)
Data umieszczenia 2020-11-29 18:29
rozmiar 32.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/21 07:25
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |