Śliskie slajdy
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Slippery Slides to zabawny wyścig, w którym będziesz ścigać się po zjeżdżalniach na nadmuchiwanym kole. Wyprzedzanie i różne zdarzenia nie pozwolą graczowi stracić czujności.

Park wodny otwiera drzwi dla miłośników szybkiego zjazdu ze zjeżdżalni do orzeźwiającego basenu. Dla silniejszego wybuchu emocjonalnego twórca Crazy Labs firmy TabTale proponuje zorganizowanie zawodów, w których krawędź atrakcji stanie się linią mety. Uczestnicy chętnie pokonują improwizowany utwór szybciej, ale tylko jeden może zdobyć mistrzostwo. Czołowe przywództwo można uzyskać, jeśli kontrolujesz własne tempo ruchu i organizujesz osobliwe kroki dla przeciwników.

Możesz zablokować drogę dla tych, którzy są blisko. Możesz także użyć akceleratorów, ramp do wykonywania trików. Doświadczeni gracze łatwo przeskakują nad innymi na rampach. Możesz także upuścić uczestników z toru, jeśli wiesz, jak przycisnąć ich do krawędzi wysokiej krętej zjeżdżalni. Najważniejsze jest przedwczesne opuszczenie drogi wodnej. Niestandardowy format trasy sprawia, że ​​szukasz specjalnych taktyk. Dla każdego manewru estetycznego podaje się pewną liczbę nadmuchiwanych kół, które można zmienić w celu ulepszenia postaci.

Charakterystyczne cechy gry Slippery Slides:

  • zakręty, blokowanie rywali;
  • rampy przyspieszenia i skoku;
  • tabela ocen;
  • zestaw punktów bonusowych;
  • wdrażanie sztuczek.

Każdy jest w stanie poślizgnąć się, znaleźć akcelerator i nagle wyprzedza rzekomego przywódcę przed metą, więc napięcie trwa do ostatnich sekund. Wyścigi krótkoterminowe, ponieważ zbyt długie na krętym mokrym torze nie przejdą na śliskim okrążeniu. Godny projekt graficzny i fajna melodia poza ekranem powodują uśmiech, a jazda na mokrej nawierzchni z gwałtowną zmianą wysokości i prędkości pozwala cieszyć się nie tylko wielkim wykończeniem, ale także samym procesem zejścia. Timekiller opóźnia i podnosi na duchu, w pełni naładuj swoją letnią energię!


Reklama

Pobierz Śliskie slajdy 1.6.5 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fixes for smoother playing
informacje ogólne
wersja 1.6.5 (165)
Data umieszczenia 2020-09-12 11:26
rozmiar 83.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/21 09:30
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |