Dark Quest 2
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Dark Quest 2 jest logiczną kontynuacją projektu RPG autorstwa niezależnego programisty, który swoją pierwszą częścią udowodnił, że kocha ten gatunek i doskonale rozumie swoją publiczność.

Trochę o deweloperze, który był Brain Seal Ltd, a jeśli uważasz, że ten nowy produkt jest ich jedynym projektem, możesz śmiało powiedzieć, że istnieje możliwość, że bardzo ograniczona liczba uczestników może być włączona do studia, może nawet jednego A jednak najwyraźniej nie pracują nad monetyzacją, ale nad fanami tego gatunku. Nawiasem mówiąc, nie znajdziesz pierwszej części gry, prawdopodobnie zniknęła z Google Play ... prawdopodobnie, aby nie tworzyć konkurencji dla nowego produktu, ale o tym więcej.


Pierwsza część gry pojawiła się na Androidzie od dłuższego czasu, ponad siedem lat temu, przy okazji, jej krótka recenzja była na naszej stronie internetowej;) Oczywiście, jak powinno być dla zrozumienia klasycznych gier RPG w tamtych czasach, była w formacie 2D, ale zachowała tę nostalgię który, jak wiemy, jest zawsze na sprzedaż i ludzie są gotowi za to zapłacić. Z tego powodu nowość jest opłacana, ale jednocześnie stała się nieco bardziej nowoczesna i zaoferowała nam świat z widokiem trzeciej osoby, bardziej kolorowym i szczegółowym. Nie ma potrzeby oczekiwać żadnej szczególnej dynamiki, ponieważ rozgrywka jest krok po kroku, ale łatwo to skompensować ciekawą fabułą i wieloma funkcjami, które warto zauważyć:

 • Bitwa ze złym czarnoksiężnikiem trwa i przygotowano dla ciebie interesującą przygodę z fabułą;
 • Rozgrywka turowa sprawia, że ​​myślisz o każdym kroku, w przeciwnym razie nic;
 • Zbierz grupę bohaterów, każdy z unikalnymi umiejętnościami;
 • Każda lokacja zawiera wiele tajemnic i pułapek;

  Wróć do swojej wioski, gdzie możesz nauczyć się nowych umiejętności lub ulepszyć sprzęt;

  Odkryj los swojego bohatera, który może ujawnić się tylko w najciemniejszych lochach ciemnego zamku.

Dla sprawiedliwości warto zwrócić uwagę na niektóre wady gry, które są jednak typowe dla takich projektów:

 • Gra jest płatna, co znacznie zmniejszy jej widownię;
 • Grafika jest daleka od nowoczesności, ale tutaj musisz wybrać ponownie, albo nostalgię, albo coś nowego i mniej interesującego;
 • Nikt nie myślał o lokalizacji, gra jest tylko w języku angielskim.

W rezultacie gra Dark Quest 2 to ciekawy projekt o świetnej fabule, dosłownie, ożywionej klasyki, która nie otrzyma wielu entuzjastycznych recenzji ze względu na niezwykle wąską publiczność graczy, którzy na ogół dowiadują się o istnieniu takiego projektu ... ale do takich gier są doceniani !


Reklama

Dark Quest 2 dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/22 09:02
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |