Podstępni Dota
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Dota Underlords to strategia dla twojego Androida, stworzona przez tych, którzy byli oryginalnym źródłem słynnej gry Auto Chess, i rzeczywiście dla tych, którzy w rzeczywistości wymyślili ten gatunek! To tylko najszybszy sposób na pracę zawodników, ale teraz będą mieli ciężkie czasy, ponieważ król i właściciel jednej z najpopularniejszych nazwisk w branży gier - Valve Corporation!

Pamiętacie, że wszystkie automaty szachowe i tym podobne pojawiły się w grze Dota 2, odseparowanej od niej, na którą ustawodawcy odpowiedzieli tą nowością, która na szczęście jest już w pełni dostępna na Androidzie i jest gotowa konkurować z każdym, kto nie przejmował się naruszeniem praw autorskich racja!

Nawiasem mówiąc, jeśli mówimy o Valve Corporation, to jest to ich pierwsza i jak dotąd jedyna pełnoprawna gra dla Androida, klientów i czatu z „Steam”, nie będziemy brani pod uwagę, nie będzie ona odtwarzana ...


Jedno jest pewne - w tej grze możesz zdobyć wszystkie znane postacie, ponieważ tym razem wydawca ma pełne prawo do ich używania. Jednak jeśli chodzi o rozgrywkę, niewiele się tu zmieniło, w przeciwieństwie do konkurentów, tak jak oni - wszystko dzieje się automatycznie, wystarczy wybrać, który bohater i gdzie go umieścić. Takie podejście nadal nie neguje ogromnej liczby kombinacji i ciekawych momentów, które można bezpiecznie przeszukiwać godzinami, a nawet dniami. Jednak w porównaniu do konkurentów, główny programista zawsze znajdzie coś, co może się wyróżnić iw tym przypadku wyjątkowo stabilne serwery są dowodem tego, co wszyscy gracze na pewno lubią, a gra w jakiś sposób zrobiła się bez reklam i zakupów, zachowując bezpłatny format dystrybucji ... mat, towarzysze!


Cechy gry:

  • Gra od trendsetterów, która z jakiegoś powodu wyszła najnowsza
  • Dota World do Twojej dyspozycji, legalnie, licencjonowany
  • Brak reklam, brak zakupów
  • Doskonałe serwery połączeń, które grają - zrozumie
  • Pory roku i gry rankingowe
  • Już ponad milion graczy online
  • Gra międzyplatformowa, graj tam, gdzie chcesz

Wady gry:

  • Jak dotąd tylko jeden - spóźniła się ...

Konkluzja: jeśli wszystko pójdzie w ten sam sposób, to najprawdopodobniej gra Dota Underlords będzie dobrą okazją dla deweloperów, aby przyjrzeli się bliżej poprzedniej platformie dla Androida niepozornej dla nich ... kto wie, może coś innego zostanie wydane?


Reklama

Pobierz Podstępni Dota 1.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Various fixes and improvements, full patch notes at underlords.com/updates
informacje ogólne
wersja 1.0 (2000528)
Data umieszczenia 2020-12-01 18:10
rozmiar 55.17 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/23 07:30
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |