Ball vs Hole 2
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Ball vs Hole 2 to kontynuacja popularnej akcji, w której użytkownik rzuca piłkę do kosza. Spojrzenie w oko pomoże w pobiciu ścian i barier dla własnych korzyści i najlepszych wyników.

Każdy poziom jest zagadką, w której uwzględnia się prawa fizyki, grawitacji i wiele innych parametrów. Trzy próby są podane za jego odejście. Wiedza zdobyta w poprzednich zadaniach i staranna analiza aktualnych warunków pomoże znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Jeśli na ekranie są stałe przeszkody i wydaje się, że nie ma dostępu do celu, może być konieczne rzucenie piłki wyżej. Wymiary elementu zakłócającego czasami nie pozwalają całkowicie dopasować go do ekranu.

Przeszkody mogą poruszać się we wszystkich kierunkach i przeszkadzać lub pomagać osiągnąć pożądany punkt. Koła zębate wywołują zwodnicze wrażenie asystenta, chociaż czasami popychają piłkę w odpowiednim kierunku. Kosz nie zawsze zachowuje statyczność, może stać na mechanizmie, obracając go na boki i do góry nogami. Warto szukać nadzwyczajnych opcji manewrów, aby wynik był olśniewająco dobry.

Gdy piłka znajduje się w koszu, gracz otrzymuje pochwały i punkty bonusowe. Jeśli uda ci się go odrzucić, aby przeszkody pozostały nienaruszalne, pochwała jest uzupełniana przez małe salutowanie. Kilka miejsc wyklucza monotonię w rozgrywce. Piłki wciąż się zmieniają, każdy ma pewne możliwości, pozwalające na opracowanie specjalnego algorytmu akcji.

Charakterystyczne cechy gry Ball vs Hole 2:

  • przeszkody statyczne i ruchome;
  • przemyślana fizyka;
  • unikalne zdolności piłki;
  • kilka miejsc;
  • 3 życia dla każdego zadania.

Działanie urzeka i daje przyjemny stres, deweloper Rooster Games zadbał o jakość i łatwe do opanowania zarządzanie. Dźwięk nie denerwuje nawet podczas awarii. Wszystko odbywa się po to, aby użytkownik mógł skupić uwagę na trudnych zadaniach, których jest ponad 200. Połącz logikę, przeciąż mózg i zapomnij o łatwych rozwiązaniach. Wtedy będzie można zostawić więcej poziomów i przewyższyć siebie!


Reklama

Pobierz Ball vs Hole 2 1.0 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2019-07-25 06:53
rozmiar 45.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/25 07:35
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |