Chodź mistrzu
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Walk Master to zabawny symulator akcji poruszający się na szczudłach w miejscach z dziwnymi urządzeniami inżynierskimi. Równoważenie będzie trudne, ale realistyczne.

Użytkownik kontroluje owce przechodzące przez las na palach. Będzie musiał przeskakiwać nad zbiornikami i wąwozami, omijając niebezpieczne strefy szerokimi krokami, stąpać po drewnianych kwadratach złotymi monetami. Małe zwierzę prawie nie porusza się na długich biegunach, utrata równowagi grozi upadkiem i przepuszczeniem odcinka ścieżki. W miarę zdobywania doświadczenia postać idzie pewniej, ucząc się dostosowywać rozmiar kroku w zależności od sytuacji na ziemi. Po linii mety, którą możesz upaść, zwycięzcy wybaczają takie wybryki.

Przed poziomem startowym odbywa się krótka odprawa, ale prostota zarządzania nie ułatwia zadania, ponieważ bariery ciągle się zmieniają, musisz stworzyć taktykę dla każdej siły wyższej. Oprócz rozmaitych mechanizmów na lądzie, w wodzie i powietrzu bohater spotka kolczaste rośliny, piranie, drapieżne kwiaty, a także inne dary natury, które chcą nakłuć, zjeść i ugryźć nowicjusza. Po kilku poziomach można odblokować kogoś z 25 innych postaci. Gdy szczudła staną się znane, zostaną zastąpione kijami lub innymi niestandardowymi wysokimi słupami.

Charakterystyczne cechy gry Walk Master:

  • odblokowanie 25 bohaterów;
  • różne typy szczudeł;
  • fizyka bliska rzeczywistości;
  • bariery i przeszkody na drodze;
  • sterowanie jednym palcem.

Akcja wyróżnia się interesującą fizyką i wieloma testami. Zabawne postacie pozostają optymistyczne, nawet jeśli kilka razy z rzędu występują trudności z pewną przeszkodą. Dźwięk świetlny nie odwraca uwagi od głównego procesu. Jeśli uda ci się odblokować nowego bohatera, przeszłość czeka na niego w punkcie końcowym i jest szaleńczo szczęśliwa, gdy pomyślnie przejdzie swój tor przeszkód. Jeśli chcesz przygody akcji na szczudłach - spróbuj tej gry, aby mistrzowsko zarządzać oddziałem. Ruszaj do przodu niezależnie od liczby upadków, a nagrody z pewnością pojawią się w twoim arsenale!


Reklama

Pobierz Chodź mistrzu 1.39 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.39 (453)
Data umieszczenia 2021-01-31 08:01
rozmiar 65.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/26 09:22
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |