Magiczny most!
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Magiczny Most! - jest to fantastyczny kazualka o kocie, który biegnie z boku na bok wzdłuż mostu poruszającego się w górę, łapie monety i ucieka od wszystkiego okrutnego i niebezpiecznego.

Zwierzę chce dotrzeć do najwyższych punktów wszechświata, ale odmawia analizy ryzyka, przesuwa tę odpowiedzialność na gracza. Twórca gry NEUTRONIZED stał się znany ze swoich platformówek, a obecny projekt ma tę samą konstrukcję pikseli i żywą grafikę. Deweloper zaimplementował zasadę zarządzania w nietypowym formacie: postać porusza się niezależnie na moście, użytkownik przechyla tylko strukturę na boki. Dzięki temu zwierzę domowe może wskazać kierunek podróży.

Czasami zwierzę reaguje wolniej, niż by sobie tego życzyło, dlatego pojawiają się irytujące zderzenia z nieruchomymi przeszkodami lub o różnych wymiarach. Czasami stwory lecące w dół są tak ogromne, że ledwo mieszczą się na ekranie. Wtedy lepiej jest znaleźć odosobnione miejsce na linii poziomej i poczekać, aż wróg znajdzie się poniżej strefy zagrożenia.

Kierownik mostu musi niezwłocznie ocenić sytuację, aby dać kotowi czas na ucieczkę ze spotkania z niepotrzebnymi przedmiotami. Wskazane jest również zbieranie cennych monet, których konto jest utrzymywane w górnej części ekranu. Szkoda wynikająca z kontaktu z przeciwnikami lub nieprzyjemnymi przedmiotami jest większa niż korzyści z monet, konieczne jest stałe porównywanie prawdopodobieństwa zdarzeń sprzyjających i smutnych.

Charakterystyczne cechy gry Magic Bridge!:

  • oryginalne zarządzanie;
  • kilku bohaterów do odblokowania;
  • przeciwnicy i niebezpieczeństwa w dużych ilościach;
  • Grafika w pikselach w stylu „retro”;
  • dynamiczna rozgrywka.

Z jednego uderzenia w zderzenie puszysty bohater zaczyna czuć zawroty głowy, drugi prowadzi do zakończenia trasy. Następnie na ekranie wyświetlana jest liczba zebranych monet, a kot ponownie wyrusza w podróż. Przekazanie znacznej liczby poziomów daje prawo do otwierania nowych postaci. Magiczny most z pewnością doprowadzi ich do ukochanej góry, jeśli gracz ostrożnie i ostrożnie potraktuje każdego bohatera. Pionowa platformówka z pewnością przyciągnie fanów pragnienia i wszystkich, którzy chcą się zrelaksować w złożonej i jednocześnie przyjemnej rozgrywce.


Reklama

Pobierz Magiczny most! 1.0.7 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Fixed back button behaviour on the result screen
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (1000007)
Data umieszczenia 2019-10-17 12:30
rozmiar 15.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje NEUTRONIZED na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/27 09:33
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |