Bob The Robber: League of Robbers
0 (0)

Bob The Robber: League of Robbers

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Bob The Robber: League of Robbers to zręcznościowa łamigłówka o złodziei Bobie, która jest znana na całym świecie, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że programiści wydali części swojej gry. Skoro mowa o deweloperach, to nadal jest to Kizi Games Studio, a od ostatniego, jaki mogliśmy znaleźć w tej serii, gra to Bob The Robber 5, więc technicznie masz jedną szóstą tego, ale nie znajdziesz niczego poniżej trzeciej w Google Play. Śledzono jeszcze jeden interesujący szczegół, trzecia i czwarta część są bardzo popularne, dla każdego jest ponad 10 milionów pobrań, ale począwszy od piątej ta liczba nawet nie zbliża się do miliona ... Z wielu możliwych powodów nic się nie zmienia, możemy śmiało powiedzieć patrząc na nasz nowy produkt, w którym wciąż nie ma nowoczesnej grafiki, nadal jest „płaski” i nie wyróżnia się szczególnymi szczegółami. Ale bądźmy szczerzy, grafika nie jest największym problemem, ponieważ gry i mniej wybitne wskaźniki wizualne zdobyły publiczność. Ale fakt, że format rozgrywki w ogóle się nie zmienił przynajmniej od trzeciej części, jest dużym problemem.


Deweloperzy wpadli jednak na pomysł, który mógłby trochę przetaktować grę, przynajmniej w oczach nowych graczy. Oczywiście innowacja dotyczy możliwości gry online i walki z innymi graczami. Jednocześnie gra zachowała klasyczny format, w którym omijasz przeszkody i rozwiązujesz zagadki, co od razu decyduje o grze przedszkola, ale chciałbym zachować równowagę. Ale będziemy szczęśliwi i takie zmiany, być może pomoże to zwrócić przynajmniej część dziesięciomilionowej publiczności.


Cechy gry:

  • Prosta grafika, która nie ładuje twojego urządzenia.
  • Wiele poziomów i zadań
  • Innowacja w postaci zdolności do gry online i budowania własnych pułapek
  • Gra jest nadal darmowa i właśnie w tej formie powinna pozostać

Wady gry:

  • Zmiany nie są wystarczające, zarówno pod względem harmonogramu, jak i rozgrywki
  • Reklamy i zakupy są nadal dostępne.
  • Zagadki są zbyt proste, co znacznie zawęża widownię.

Konkluzja: gra Bob The Robber: League of Robbers nie wygląda na długo oczekiwaną kontynuację serii, na którą wielu czekało, ale tylko fakt, że deweloperzy postanowili spędzić trochę czasu i wprowadzić przynajmniej coś nowoczesnego, jest zadowolony.


Reklama

Pobierz Bob The Robber: League of Robbers 1.25 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bugfixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.25 (200125)
Data umieszczenia 2020-06-28 13:38
rozmiar 53.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

READ

READ

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/28 07:10
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |