Troll Face Quest: USA Adventure 2
0 (0)

Troll Face Quest: USA Adventure 2

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Troll Face Quest: USA Adventure 2 to druga część tej serii żartobliwych zadań, które opierają się na wydarzeniach, które obecnie mają miejsce w Stanach Zjednoczonych. Jak zapewne zauważyliście, twórcy tych zadań żyją na hype w dosłownym znaczeniu tego słowa i zmieniają każde zdarzenie występujące w świecie znanym większości. Nowość została wydana w studio Spil Games, które stało się przodkiem tego rodzaju gatunku, ignorując niektórych naśladowców, od których nic nowego i ciekawego już się nie pojawiło. Oczywiście zestaw zadań tutaj jest nowy i wszystkie mają wpływ na sytuację polityczną w Stanach Zjednoczonych.


Główne pytanie, które może martwić fanów serii - a co się zmieniło? Niestety, są zarówno dobre, jak i złe wiadomości. Zacznijmy od dobrych - zadania stały się bardziej skomplikowane, co zazwyczaj wydłuża czas potrzebny na ukończenie gry, tylko biorąc pod uwagę format tego, co się dzieje, rozwinięty intelekt z pewnością pomoże tutaj, ale nie powinieneś polegać na logice, czy rozumiesz o czym mówimy? Zła wiadomość - wciąż jest dużo reklam, nie więcej niż w poprzednich częściach, ale dużo. Reklama pojawi się na początku poziomów, na końcu poziomu i jeśli chcesz otworzyć następne zadanie. Niemniej jednak zawsze można zapłacić raz i uzyskać wszystkie poziomy, więcej wskazówek i pozbyć się reklam, cena pytania to trochę więcej niż trzy dolary, co jest całkiem do przyjęcia, jednak można ukończyć grę w jeden dzień, ale nie jest ona przeznaczona do odtwarzania. Jednak jak zwykle.


Cechy gry:

  • Kontynuacją części o zabawie w USA, tym razem głównym tematem jest polityka
  • Niezwykłe zadania, które wykorzystują twój mózg trochę inaczej.
  • Miła i bardzo pozytywna animacja
  • Humor, który może podnieść na duchu

Wady gry:

  • Reklama, dużo reklam, które można wyłączyć kupując grę za 3 dolary
  • Grywalność wciąż nie jest, ale gra jest krótka.

Konkluzja: ogólnie rzecz biorąc, gra Troll Face Quest: USA Adventure 2 jest zwięzłą kontynuacją serii, która nie powinna być ignorowana przez fanów, którzy już rozumieją, co się tutaj dzieje i dlaczego. Jeśli zdecydujesz się po prostu zapoznać z czymś nowym, zalecamy zapoznanie się z pierwszymi częściami, które również znajdują się na naszej stronie internetowej.


Reklama

Pobierz Troll Face Quest: USA Adventure 2 1.0.4 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0.4 (1000004)
Data umieszczenia 2019-08-01 05:41
rozmiar 44.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

READ

READ

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Spil Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/28 09:49
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |