Złodziej: Symulator rabunku i napadu
4.3 (8)

Złodziej: Symulator rabunku i napadu

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Złodziej: Robbery Heist Simulator to ciekawy symulator wyszukiwania i kradzieży drogich przedmiotów z domów bogatych ludzi. Zachowaj ostrożność, w przeciwnym razie złap i zasadzić.

Gracz spróbuje wcielić się w rolę złodzieja i czystki w luksusowych mieszkaniach bogatej metropolii. Rabuś ma misje specjalne, których realizacja pozwala zdobyć wiarygodność w świecie przestępczym. Wejście do domu jest łatwe, niepostrzeżenie, aby wydobyć z niego coś trudniejszego. Właściciele domów są czujnymi ludźmi, którzy reagują na każdy szelest. Okresowo musisz się przed nimi ukrywać w szafkach i innych odosobnionych miejscach, aby nie sprowokować policji.

Rabunek powinien być elegancki, z minimalną ilością śladów. Głównym celem projektu jest poszukiwanie różnych przedmiotów o wysokim koszcie. Właściciele domów często ukrywają kosztowności, będą musieli sprawdzać każdy zakątek, wspinać się po skrzyniach / szafkach. Nie zakładaj bałaganu, nadmiar dowodów może spowodować przedwczesną emeryturę i za kratami więzienia. W celu usunięcia wszystko jest dostępne bez względu na rozmiar. Uzyskane przez nieuczciwe, ale ciężka praca może być sprzedawana, aby uzyskać pieniądze na fajne klucze główne i inne niezbędne rzeczy w przypadku złodziei.

Charakterystyczne cechy symulatora:

  • wyświetlać koszt drogich przedmiotów;
  • wizualna mapa miasta;
  • luksusowe domki;
  • potrzeba ukrywania się przed uważnymi właścicielami;
  • możliwość przypisywania czegokolwiek.

Szybkość działania jest nie mniej ważna niż troska podczas wyszukiwania. Dom bogatego człowieka na kilku piętrach można ominąć na długi czas, jednak możliwe jest niezauważenie tylko dzięki szybkiemu wypełnieniu misji. Zadania nie są powtarzane, ponad sto domów z możliwością eleganckiego zysku czeka na złodzieja. Dokładniej, nie oczekuje się go nigdzie, ale na pewno się pojawi. Dobra grafika i ścieżka dźwiękowa zanurzone w rozgrywce. Liczba dostępnych przedmiotów i skala domów potencjalnych ofiar są imponujące. Zbójca będzie znany i szanowany w kręgach przestępców, jeśli będzie w stanie wykorzystać dostępne możliwości i nie straci chwili, w której musi się wycofać. Spójrz na zadanie z poszukiwaniem przedmiotów z nowej perspektywy!


Reklama

Złodziej: Symulator rabunku i napadu dla LG V34

Wszystkie aplikacje OneTonGames na mob-core.com.pl

Ocena:

(8)
4.31★ 86.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/29 07:48
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |