Mad Town Online
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Mad Town Online jest jasną, wieloosobową grą akcji, w której musisz zarobić pieniądze, aby spłacić dług wobec okrutnego faceta.

Główny bohater dostarcza pizzę i prowadzi zmierzone życie. Jego przyjaciel John kocha dreszczyk emocji i pracuje dla przywódcy gangu przestępczego, wykonuje proste zadania i zadania. Kiedyś kazano Johnowi dostarczyć samochód z jednego punktu do drugiego. Zadzwonił do naszego bohatera, zaproponował, że zrobi interesy i podzieli się nagrodą. Wydobycie wydawało się łatwe, dopóki nieszczęsny samochód został porwany na środku drogi. Później okazuje się, że w bagażniku ukryta jest ogromna ilość pieniędzy. Pozostało kilka opcji: znaleźć i zwrócić pieniądze lub pożegnać się z życiem.

Rodzaje zajęć, które możesz wybrać, od sprzątania pomieszczeń do pracy w agencjach ochrony. Ale droga prawna jest trudna do osiągnięcia dużych zysków w krótkim czasie. W świecie kryminalnym możliwości są szersze, możesz złożyć firmę złożoną z maksymalnie 6 bandytów, aby wykonywać skomplikowane, drogie zamówienia. Arsenał broni jest godny podziwu, wszystko jest obecne, od noży i pistoletów po granatniki. Przedstawiono także przyzwoity sprzęt, wiele rodzajów sprzętu ochronnego. Będziesz musiał zapłacić za każdy przedmiot, a jeśli poprowadzisz gang, zapłacisz niezbędne rzeczy każdemu uczestnikowi.

Charakterystyczne cechy gry Mad Town Online:

  • skomplikowana fabuła;
  • interakcja z prawdziwymi użytkownikami;
  • ponad pięćdziesiąt rodzajów transportu;
  • ponad 40 rodzajów broni;
  • Ogromny i otwarty na miasto.

Deweloper Grand Game zadbał o wysokiej jakości trójwymiarową grafikę i szczegółową mapę miasta. Fragment mapy z najbliższymi punktami orientacyjnymi zawsze znajduje się w lewym górnym rogu, podczas dostarczania pizzy lub rabowania banku wygodnie jest zobaczyć duży obszar lokalizacji. Również w górnej części ekranu krótko opisano bieżące cele. Gra ma miejsce życia, można kupić i wyposażyć dom, znaleźć spokojny biznes. Ci, którzy planują pracować po ciemnej stronie, często będą musieli zmieniać otoczenie, mylić własne tory i regularnie się ukrywać, ponieważ policja jest oznaczona. Zbuduj życie wirtualnego bohatera tego, czego chcesz, i przygotuj się do odpowiedzi na konsekwencje wyboru!


Reklama

Pobierz Mad Town Online 1.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1.0.1)Fixed bugs: causeless death and other. Optimization.
informacje ogólne
wersja 1.0 (6)
Data umieszczenia 2019-08-01 05:41
rozmiar 34.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Grand Game na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/29 09:55
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |