Twórca ostrza 2
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Blade Crafter 2 jest kontynuacją zatrzasku fantasy z nowymi postaciami i niespotykanymi skarbami, a nawet przeciwnicy stali się silniejsi niż ich odpowiednicy z pierwszej wersji.

Magiczny las znów jest w niebezpieczeństwie, jest wypełniony potworami o różnych rozmiarach, które przełamują fantastyczną aurę lokalnej przyrody. Odważny bohater jest gotowy walczyć samotnie z tłumem, a na początku naprawdę będzie sam. Na pierwszych poziomach nietoperze i inne małe potwory będą przeciwnikami. Z czasem oddział gracza stanie się wygodny, będzie w stanie podnieść swoje umiejętności, zabrać lepszy sprzęt i ochronić się niezawodnym pancerzem. Wtedy gobliny i inne duże wirtualne stworzenia pojawią się na polanie. Im większy wróg, tym większa nagroda za jego zniszczenie. Jest wielu antagonistów, więc monety będą rzucane garściami.

Gdy kategoria wagi ciężkiej stanie się znana, na ekranie pojawią się bossowie. Dla zwycięstwa nad jednym taka polega cała skrzynia z cenną biżuterią. Jednak te stworzenia są bardzo odporne, będą musiały biegać. Zabicie silnego olbrzyma w warunkach ograniczonych ruchów jest czasami trudne, nawet przy włączonym autopilocie. Udany bohater może pozwolić sobie na fajnego zwierzaka. Jego obecność pomoże zebrać się w trudnych sytuacjach. Zwierzę nie jest obojętne na ogień i wrogowie właściciela z pewnością poczują tę obojętność, ognisty oddech sprawi, że nawet potężny potwór ulegnie.

Charakterystyczne cechy gry Blade Crafter 2:

  • automatyczne bitwy;
  • limit czasu i ruchy;
  • monety do zwycięstw;
  • odważne zwierzęta;
  • pompowanie bohatera.

Role-playing arcade przyjemnie zaskoczona ręcznie rysowana grafika, która została zachowana z poprzedniej wersji. Dodano system oceny, przeciwnicy stali się jeszcze bardziej artystyczni. Rozszerzono możliwości wyrównywania postaci, sprzęt stał się znacznie lepszy. Latające skrzynie na skrzydłach tworzą niezatarte wrażenie ogromnego łupu lecącego w twoje ręce. Łatwa melodia i dodatki dźwiękowe w postaci uderzeń mieczem, oddechu i zniknięcia osłabionych przeciwników sprawiają, że rozgrywka jest jeszcze bardziej ekscytująca. Udowodnij opanowanie magicznego ostrza!


Reklama

Pobierz Twórca ostrza 2 2.41 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Fixed treasure maximum level bug
informacje ogólne
wersja 2.41 (241)
Data umieszczenia 2020-09-30 04:59
rozmiar 48.84 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/30 09:06
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |