SpaceRuler
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

SpaceRuler to kosmiczna gra zręcznościowa, w której musisz zniszczyć wrogów na magicznych planetach i wykonać misje za pomocą ultranowoczesnej broni.

Walka z kosmitami jest niezwykle trudna, zwłaszcza w roli samotnej dziewczyny. Ze względu na okoliczności musi samodzielnie wykonać misję eksterminacji licznych przeciwników. Z grupy wsparcia pozostały tylko władze, które regularnie wydają polecenia. Ale nie ma potrzeby depresować bohaterki: ma specjalny kostium robotów i broń, której zazdrościłaby każda postać w akcji. Kiedy formułowana jest kolejna misja, wojownicza dziewczyna zaczyna latać bezpośrednio do tłumu antagonistów, strzela różnymi rodzajami broni i próbuje ominąć różne przeszkody.

Ruchy na boki ekranu pozwalają przesunąć postać, aby uniknąć na czas pocisków wroga, wiązek laserowych i innych problemów. Poruszanie się w górę iw dół dostosowuje wysokość lotu. Tylko ciągły ruch daje nadzieję na pełne wykonanie zadań, a korzyści ze sprzętu zrobotyzowanego pozwalają w razie potrzeby radykalnie zmienić trajektorię ruchu. Drony, roboty i inne cuda techniki ze złym nastrojem i negatywnymi zamiarami polecą w kierunku. Czasami ich plany mogą łamać tylko pociski bojowe.

Charakterystyczne cechy gry SpaceRuler:

  • im dalej planeta, tym bardziej strome wyposażenie i broń;
  • wiele barier i zagrożeń;
  • jasne postacie;
  • eksploracja nowych galaktyk;
  • walcząc z istotami obcymi.

Projekt przyciąga dobrą grafiką 3D, ciekawą fabułą i długą rozgrywką. Możliwości ulepszenia kostiumu i środków ataku zwiększają się, gdy przechodzisz przez kolejne etapy akcji. Gracz musi nieustannie strzelać i podążać za manewrami wrogów, aby wyruszyć w odpowiednim czasie z pozycji celu. Łatwość zarządzania jest ciekawie łączona ze złożonymi zadaniami z centrum. W formacie tekstowym zostaną ustawione cele, na których należy się skoncentrować. Programista mayostudio dodał wiele robotów, technologii i estetyki do walki z maszynami. Jeśli jesteś gotowy na bitwy na obcym terytorium i nie boisz się spotkać z bossami kosmitów - rozpocznij kosmiczną przygodę!


Reklama

Pobierz SpaceRuler 20200110.1.80 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1. Interface change
2. Accessories
informacje ogólne
wersja 20200110.1.80 (80)
Data umieszczenia 2020-01-28 04:25
rozmiar 62.84 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje mayostudio na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/31 07:19
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |