Aladdin: Strażnicy lamp
0 (0)

Aladdin: Strażnicy lamp

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Aladdin: Lamp Guardians to gra w stylu arabskim, w której musisz zjednoczyć się z potworami, walczyć z bezczelnym dżinem i handlować na bazarze pomiędzy.

Gracz tworzy postać według własnego uznania, wybiera umiejętności do walki i inne ważne parametry, decydując o przyszłości okręgu. Wśród różnych plemion i klas po prostu stwórz kogoś wyjątkowego. Stworzenie drużyny z przyjaciółmi pozwoli ci wystawić silną drużynę do walki z fantastycznym przeciwnikiem. Zwycięstwa w globalnych bitwach dają złoto i zdolność do tworzenia oryginalnych, odpowiednich dla broni wojownika. Areny i lochy czekają na bohaterów spragnionych triumfu. Zwróć uwagę na małe rzeczy, aby nie zgubić się w dziczy fabuły.

W świecie gry jest mnóstwo fajnych zwierząt. Pomogą w bitwie, staną się obrońcami właścicieli. Jeśli obok bohatera jest ich zbyt wiele, stawiasz najmniej użytecznych na sprzedaż, zarabiasz pieniądze i dostajesz wszystko, czego dusza chce. Arabska historia byłaby świeża bez bazaru, gdzie można handlować wszystkim, co nagle stało się zbędne. Na aukcjach można wzbogacić się lub wydać każdy szczegół, handel wymaga zimnego umysłu i ostrożnego obliczenia zachowania innych uczestników.

Charakterystyczne cechy gry Aladdin: Lamp Guardians:

  • 8 jasnych bohaterów o indywidualnych umiejętnościach;
  • 9 plemion o specjalnych cechach dla swoich przedstawicieli;
  • tworzenie sprzętu, umiejętność posiadania zwierzęcia domowego;
  • sprzedaż zwierząt domowych i sprzętu;
  • bitwy krok po kroku z wieloma trybami walki.

Niesamowita mieszanka PVE, PVP i MMORPG przyciągnie fanów dowolnego formatu rozgrywki. Lokalizacje fascynują pięknem pociągu arabskich bajek, a fabuła może konkurować z każdym kawałkiem folkloru. Przeszłość głównego bohatera owiana jest tysiącem tajemnic. Ich wskazówki pomogą poruszać się w esencji tego, co się dzieje, zrozumieć plany okrutnego ginu i zatrzymać go, jeśli jest czas. Trójwymiarowa grafika z przyzwoitą animacją zanurzoną w grze z głową. Bramy są zawsze otwarte dla tych, którzy są gotowi zanurzyć się w fantastycznym filmie akcji i pokonać ducha z lampy, która stała się czarnym charakterem.


Reklama

Pobierz Aladdin: Strażnicy lamp 1.0.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Welcome join the Early Access Event of Aladdin: Lamp Guardians
1. Fixed some BUGs
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (56)
Data umieszczenia 2019-12-24 03:04
rozmiar 53.71 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

aladdinlampguardians

aladdinlampguardians

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/31 09:23
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |