Misja Snajpera
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Sniper Mission to przyzwoita strzelanka, w której musisz bronić swoich ludzi karabinem snajperskim, zabijać wroga natychmiast po pierwszym strzale, co różni snajperów od zwykłych żołnierzy.

Od dzieciństwa bohater uwielbiał polować z ojcem, słuchać myśli ojca o tym, jak zachowywać się z ofiarą i zajmować korzystniejszą pozycję. Minęły lata, człowiek porwany pomysłami na zachowanie różnych stron w procesie polowania, postanowił zostać snajperem. Przed rozpoczęciem gry podawana jest krótka instrukcja dotycząca zasad sterowania karabinem na ekranie smartfona. Po udanym teście postaci mogą uczestniczyć w poważnych operacjach z dużym ryzykiem i różnymi scenariuszami. Opracuj strategię, postaraj się działać chłodno i pamiętaj, że chybienie jest wstydem dla profesjonalisty.

Żołnierze oddziału wroga są podświetleni na czerwono, towarzysze mają zielone kontury dla łatwej orientacji w sytuacji. Postać wybiera cel i interweniuje w to, co się dzieje. Często jego kula staje się pretekstem do wielkiej potyczki z licznymi zabitymi. Głównym zadaniem bohatera jest ochrona przyjaciół i uderzenie maksymalnej liczby przeciwników podczas krótkich potyczek.

Jeśli przypuszcza się, że duża liczba ofiar jest zadana, jest nieco niewyraźna, jak np. Zapobieganie nieopłacalnym transakcjom, prowokowanie niepokojów na cudzej podstawie lub innym podobnym sformułowaniu. Czasami snajper musi zabić konkretną osobę, a następnie instrukcje są podawane wyraźniej.

Charakterystyczne cechy gry Sniper Mission:

  • najnowsze karabiny w twoim arsenale;
  • różne rodzaje zabytków;
  • zdolność do jazdy pojazdami opancerzonymi;
  • zasadzka u podstawy wroga;
  • poprawa umiejętności strzelania.

Praca snajpera jest niebezpieczna, dlatego słynie z imponujących dochodów. Każdy udany biznes jest opłacany monetami, które można łatwo wymienić na żądane rodzaje broni. Możesz również wybrać dodatkowe elementy, które są przydatne w przepływie pracy, nawet zdjęcia adrenaliny, które są niezbędne do szybkiej reakcji podczas działania siły wyższej.

Programista SummerSUN zwrócił uwagę na trójwymiarową grafikę i zrobił dobrą ścieżkę dźwiękową. Monity tekstowe pomagają kontrolować wszystko i kontrolować wszystko. Dla fanów strzelanek, gra otworzy nową perspektywę scenariuszy ze standardowymi zadaniami.


Reklama

Pobierz Misja Snajpera 1.1.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Price reduction
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (4)
Data umieszczenia 2019-08-01 05:41
rozmiar 97.74 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje SummerSUN na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/01 07:44
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |