Escape Game: The Jail
4.5 (8)

Escape Game: The Jail

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Escape Game: The Jail to logiczna misja, w której postać próbuje uciec z więzienia. Istnieje podejrzenie, że można to zrobić rozwiązując zagadki.

Bohater nagle obudził się za kratami i wcale nie pamięta, jak trafił do tych ścian. Oczekiwanie na adwokata i inne metody pasywnego zachowania są odrzucane. Zatrzymany zamierza szukać alternatywnych sposobów rozwiązania sytuacji, nawet jeśli są one sprzeczne z prawem. Nie ma ograniczeń czasowych, więc musisz tylko wszystko dokładnie przemyśleć, przemyśleć to i zgadnąć, jakie jest pierwsze zadanie. Początek będzie treningiem przed uwięzieniem w kolejnych komnatach, które dużo znajdziesz!

Każdy pokój ma kilka łóżek, ale bohater jest w doskonałej izolacji, co jest trochę przerażające. Poza tym ścieżka dźwiękowa przeraża. Przestrzenie nie są czyste i uporządkowane, ale są półki z książkami, a nawet kalendarz ścienny, podejrzanie przypominający ważne daty. Gracz musi być ostrożny i cierpliwy, aby skoncentrować się na rozwiązaniu nieznanej zagadki w tych monotonnych ścianach. Logika i pomysłowość pomogą odtajnić odpowiedzi, uderzając ich geniuszem.

Charakterystyczne cechy gry Escape Game: The Jail:

  • wiele poziomów z różnymi zadaniami;
  • atmosfera więzienia;
  • szczegółowe przestrzenie wewnętrzne;
  • wskazówki graficzne, krótki opis opcji;
  • potrzeba poszukiwania nietypowych rozwiązań.

Styl projektów polegających na znalezieniu wyjścia z pokoju tym razem spowija legenda o nagłym uwięzieniu. Wskazówki i porady w języku francuskim staną się poważną wadą dla tych, którzy nie mówią tym językiem obcym. Ale przemyślana trójwymiarowa grafika i zabawne łamigłówki są tak atrakcyjne, że język obcy tylko zachęca i staje się dodatkowym szyfrem podczas wyszukiwania odpowiedzi. Ścieżka dźwiękowa i dodatkowe dźwięki powodują napięcie, sprawiają, że myślisz tylko o możliwości wcześniejszego wyjścia.

Kamery nie można nazwać pustymi, ukryły wiele dziwnych elementów, które przy pomocy lotu fantasy można połączyć jak mozaikę, aby znaleźć długo wyczekiwany trop.


Reklama

Escape Game: The Jail dla LG V34

Ocena:

(8)
4.53★ 90.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/02 06:50
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |