Los Bohaterów Miecza
0 (0)

Los Bohaterów Miecza

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra SWORD HEROES 'FATE to żywy projekt RPG, w którym musisz walczyć z potworami i zwykłymi graczami, a także eksplorować otaczające cię terytoria.

Wydarzenia będą miały miejsce w najbliższej przyszłości - wiosną 2026 r. Animowane postacie są gotowe walczyć o sławę w tym wirtualnym świecie. Każdy bohater powinien mieć główną broń: za pomocą ostrza, miecza, laski lub pistoletu osiągnie swój cenny cel, zacznie rządzić zgodnie z własnymi prawami. W środowisku miejskim, w dolinie lub w sercu Dzikiego Zachodu będziesz musiał walczyć, śledząc licznik malejącego czasu. Zaleca się również, aby zdobywać cenne przedmioty, chodzić po wirtualnym sklepie z fajnymi ulepszeniami i robić zakupy w razie potrzeby.

Użytkownik może grać przeciwko sztucznej inteligencji lub machać, aby uzyskać więcej, i brać udział w bitwie z prawdziwymi przeciwnikami. Istnieją formaty bitew na każdy gust, od starcia gildii po akcję 3 × 3 i bitwy drużynowe. Możesz robić przerwy i oglądać starcia innych ludzi. Być może elementy strategii drugiego gracza pomogą ulepszyć twoją postać. Zmiana wyglądu, modne stroje, skrzydła i inne elementy wizualne pozwalają podkreślić indywidualność wśród tłumu wojowników kreskówek. Zwierzęta domowe wszystkich ras i rozmiarów mogą pomóc w zwycięstwie w bitwie, kiedy można je oswoić.

Charakterystyczne cechy gry FATE SWORD HEROES:

  • PVP i PVE na nastrój;
  • szkolenie w czasie wakacji;
  • kilka rodzajów kart;
  • otwarte miasto;
  • gorące bitwy.

Liczne kolorowe lokalizacje mile zaskakują, a także różnorodni bohaterowie na drodze śmiałka. Deweloper JRGame pracował nad ścieżką dźwiękową nie mniej niż nad grafiką, w wyniku czego powstała niesamowita aura z zatartą linią między rzeczywistością a fikcyjnym światem. Niektóre działania są zautomatyzowane, więc użytkownik może się zrelaksować, jeśli poprawnie wybrał taktykę manewru. Jeśli jesteś gotowy udowodnić swoją boską umiejętność walki w imię chwały i zwycięstwa - nie krępuj się idź na arenę, na której agresywni przeciwnicy chcą kłócić się o talenty postaci!


Reklama

Los Bohaterów Miecza dla LG V34

Wszystkie aplikacje JRGame na mob-core.com.pl

Ocena:

(1)
0.05★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/02 09:53
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |